Snowboard sidemed
Snowboard sidemed
Kas sul on juba snowboard ja otsid veel häid snowboard sideid, et neid oma lauale kinnitada? Siis oled õigel aadressil. Meil on meie veebipoes ja meie Nijverdali näitusesaalis lai valik snowboard sideid. Kas tead juba, millised on sinu jaoks parimad snowboard sidemed? Vaata siis kiiresti edasi. Kas sa pole veel päris kindel, milline sidemete komplekt sobib sulle ja sinu snowboard puhul kõige paremini? Loe siis rahulikult edasi.
Õige suurus snowboardi sidemetele
Liialt suured snowboard sidemed toovad kaasa liikumise ja ei anna head kontrolli sinu snowboard üle. Liialt väikesed sidemed ei sobi loomulikult sinu jalanõule, mistõttu ei saa sidemeid õigesti kinni panna. Igal kaubamärgil on eraldi naiste ja meeste snowboard sidemed. Maatabelid on erinevad, seega tasub tähelepanelikult vaadata. Aga mis on õige suurus? Igal snowboard sitemel on erinev mõõtude süsteem. Vaata hoolikalt sizechart'i, mille oleme igas snowboard sideme juures veebipoes lisanud.
Kui kahtled snowboard sideme suuruses? Võta meiega kindlasti ühendust. Kas sul on juba snowboard saapad ja soovid osta snowboard sidemed meie kauplusest? Too siis oma saapad kaasa. Saame siis kohe sidemed sinu snowboard saabastele reguleerida.
Strap või Flow sidemed?
On olemas kaks erinevat tüüpi snowboard sidemeid. Traditsioonilised strap sidemed ja Flow sidemed
Strap sidemed
Strap sidemed on kõige levinumad ja kasutatud snowboard sidemed. Nendes sitemetes on kaks rihma. Üks pahkluu ja üks nööririhm. Viimane tõmbad sa oma snowboardi saapa nina üle. Strap sidemete eelis on see, et saad neid täpselt reguleerida kahe rihmaga, millega on kaasas ka kaks ratchet't. Väike puudus on see, et mõnedel sõitjatel tuleb sidemeid kinnitades istuda. See nõuab iga kord palju jõudu, et uuesti püsti tõusta. Meie kollektsioonis on strap snowboard sidemed SP, Clew, Rome, Union, Arbor, Burton, Jones, Drake, Union, Nidecker, NOW ja Bent Metal sidemed
Flow sidemed
Väga populaarsed on Flow sidemed. Nende snowboard sitemete puhul, klopsid [strong data-sanitized-data-mce-fragment="1">highback (sidemete tagaosas olev kate) tagasi, et saaksid kergesti ja kiiresti oma snowboardi saapa sideme sisse astuda. Tihti öeldakse, et Flow sidemed ei anna piisavalt tuge, aga see ei ole loomulikult nii. On väga oluline, et sa reguleeriksid snowboard sidemed õigesti oma saapadele. Suur eelis Flow sitemete puhul on see, et saad kiiresti ja lihtsalt sisse astuda, ilma et peaksid maas istuma.
Snowboard sidemete tellimine? Millele tähelepanu pöörata?
Snowboardi sitemete ostmisel on mitmeid olulisi tegureid, mida arvesse võtta, et teha parim valik. Esiteks on oluline, et sidemed sobiksid hästi sinu snowboardi saapade ja snowboard suurusega. Kontrolli, kas sidemed on ühilduvad snowboard -ga, vaadates montaaži plaate. Samuti on oluline jälgida, millist tüüpi sidemeid vajad, näiteks traditsioonilised strap-in sidemed või kiired sisseastumissüsteemid nagu step-in või tagasisisestuv sidemed.
Sideme libisemistaseme tase on samuti oluline, kuna see mõjutab reageerimist ja mugavust snowboarding'u ajal. Algajatele on pehmemat libisemistaset omavad sidemed sageli sobivamad, samas kui kogenud sõitjad võivad eelistada jäigemaid sõidusid, et tagada suurem kontroll kõrgetel kiirusel.
Teine kaalutlus on rihmade ja sulgemissüsteemide tüüp. Mõned sidemed omavad traditsioonilisi pahkluu- ja varvaste nööririhmasid, samas kui teised on varustatud spetsiaalsete süsteemidega, mis pakuvad lisamugavust ja tuge. Lõpetuseks ära unusta vaadata ka hindade ja kvaliteedi suhet ning võimalikke lisafunktsioone, nagu reguleeritavad hi-back'id ja vaigistustehnoloogiad.
Kokkuvõttes on oluline, et ostmisel kontrolliksid õiget suurust ja ühilduvust oma snowboard -ga, määraksid libisemistaseme ja rihmade tüübi ning jälgiksid soovitud hinna ja kvaliteedi suhet ja lisafunktsioone. Neid aspekte arvesse võttes leiad ideaalsed sidemed suurepärase snowboardi kogemuse jaoks.
Snowboard sitemete seadistamine ja montaaž
Korduva küsimusena saame teada, kuidas parima snowboard sitemete montaaž teha. Meil on blogi selle kohta, kus kirjutame kõigest põhjalikult. Enne montaažiga alustamist tuleb arvestada mitmete asjaoludega. Mõtle näiteks: kas seisad vasakul või paremal? Või snowboardi keeles, goofy või regular? Milline on sinu sõidustiil ja kui kaugele paigaldad sidemed? Kõige sagedasem küsimus on "mis nurga all paigaldad sa sidemed lauale?" Vastame nendele küsimustele blogis Kuidas paigaldada sidemed oma snowboard?
Snowboard siette paigaldamine oma snowboard
Regulaarselt küsitakse kaupluses, kuidas snowboard sidemed snowboard lauale kinnitada. See pole iseenesest keeruline, kuigi on mõningaid olulisi aspekte, millele tuleb tähelepanu pöörata.
Kuidas määrata vahemaa snowboard sitemete vahel
Kui kaugele paigutada snowboard sised? Hea küsimus! Igal laual on märgitud "viite Stance". See on väga ilus, aga mitte kõigil pole loomulikult sama anatoomia. Õige vahemaa määramiseks saad mõõta vahemaa kuskil on näiteks murtud sau määr maapinnani. See pikkus on minimaalne vahemaa kahe sideme vahel. Kui sul on freestyle snowboard, siis lisa sellele umbes 4 cm. Kui oled pigem all mountain snowboarder, lisa umbes 2 cm.
Millises nurga all paigutada snowboard sidemed?
Nurk, millega sa snowboard sidemed lauale kruvid, on isiklik eelistus. Kas soovid mängida ja sõita aeg-ajalt switch? Siis soovitame paigutada sidemed +15 ja -15. Seda Stance nimetatakse ka Duck'iks. Sa võid arvata, kust see nimi tuleb.
Mis on setback?
Võib-olla oled seda terminit setback kuulnud. Aga mis see täpselt tähendab? snowboard -l on mitmeid sisendeid / kruviavasid. Need sisendid võimaldavad paigutada sidemeid rohkem ettepoole või tahapoole. Eriti sõitjate jaoks, kellel on freestyle snowboard või park snowboard on see väga huvitav. Kui paigutad sidemed rohkem tahapoole, tekib lühem tail ja pikem tip. Tail vajub värskes lumest, tõstev tip. Seetõttu on vähem jõudu vaja, et sundida oma snowboard sõitma. Kuid pidage meeles, et peate nii tagumised kui ka esilised sidemed paigutama tahapoole, et kahe sideme vahemaa jääks sama.
Keskkond snowboard sideme
Kui paigaldad snowboard sideme oma snowboard , on tähtis sidemed keskenduda. Igaks juhuks, et näppude või tallad ei ulatuks liiga kaugele snowboard servast. Peaaegu kõik kettad, millega sa sidemed snowboard kinnitad, omavad mitmeid reguleerimise võimalusi. Paigalda sidemed nii, et sinu varbad ja kannad oleks kummalgi küljel võrdselt kaugel snowboard servast. See võimaldab paremini vajutada teravat külge, et tunduda suuremat haaret ja ka jalad ja kannad ei jää lumme kinni.
Mida tähendab flex snowboardi siteme puhul?
Snowboardi sideme flex viitab materjali jäikuse või pehmuse tasemele sidemetes. See mõjutab oluliselt snowboarding'u jõudlust ja mugavust. Erinevate flex-tasemete sidemed on sobivad erinevatele sõidustiilidele ja kogemustasemetele.
Jäigemate flexiga sidemed pakuvad rohkem reageerimist ja kontrolli, mistõttu on nad ideaalsed kogenud snowboarderitele, kes eelistavad kõrgeid kiirusid, agressiivset carvingut ja tehnilisi laskumisi. Tugevam konstruktsioon tagab otse jõuülekande sõitjalt snowboard , mis toob kaasa täpsed kurvid ja stabiilse tunde karmidel maastikel.
Teisest küljest on pehmed flexiga sidemed andestavamad ja mugavamad, mis teeb need ideaalseks algajatele ja freestyle sõitjatele. Pehme sidemete korral on kurvide võtmine lihtsam, see nõuab vähem pingutust ja pakub rohkem mängulisust snowparkis. See annab sõitjale vabaduse tunnet ja aitab trikkide ja hüpetega.
On oluline, et sidemete flex oleks kooskõlas sinu sõidustiili ja oskuste tasemega. Liialt jäik siteme algajale võib õppimist raskendada, samas kui liialt pehme siteme kogenud sõitjale ei pruugi anda piisavalt reageerimist. Õige flex'i leidmine on tasakaal kontrolli ja mugavuse vahel, mis aitab sul parimat snowboardi kogemust saada.
Snowboard sidemed veebist ostmine
Kas oled meie veebipoes leidnud parimad snowboard sidemed? Tellige sidemed lihtsalt ja kiiresti veebis. Kui sul on ikkagi mõni küsimus? Võta kindlasti meiega ühendust ja lase end informeerida.
Lisaks snowboard sitemetele leiad meie juures ka kvaliteetseid snowboarde ja snowboard saapaid mitmelt kõrgelt kaubamärgilt.