Lumelaua & Suusa hoolduskomplektid

Hoolduskomplektid: hädavajalik optimaalse jõudluse tagamiseks lumel

Innuka lumelauasõitjana tead, et lumelaua hooldamine on ülioluline, et tagada maksimaalne jõudlus ja lõbu mägedel. Hästi hooldatud lumelaud libiseb lumel sujuvalt, pakub paremat kontrolli ja kestab kauem. Et hoida oma lumelaua parimas seisukorras, on täielik lumelaua hoolduskomplekt hädavajalik. Pakume laia valikut lumelaua hoolduskomplekte, mis koosnevad kvaliteetsetest toodetest sellistelt tuntud kaubamärkidelt nagu Oneball, Dakine, , ja Holmenkol.

onderhoudssets

Hoolduskomplekt lumelaua või suusa vahatamiseks

Enamik talispordi harrastajaid laseb oma suusad või lumelaua kord aastas vahatada. Kas sellest piisab teie suusa või lumelaua hooldusest? See sõltub mitmest tegurist. Teie aluspinna hõõrdumine lumega tekitab õhukese veekihi. See vesi tuleb tühjendada, kui soovite libisemist. Vaha kiirendab vee äravoolu. Kui te lähete nädalasele suusareisile ja lumi on kõrge temperatuuri tõttu märg, kaotab teie suusa või lumelaua alus oma vaha kiiremini kui külma külmaga. Enamikus kauplustes vahatatakse suusad ja lumelauad masinavahaga. See on iseenesest hea. Kuid see ei anna suusaalusele maksimaalset vaha. Seetõttu soovitame vahatada lumelaua või suusad kuuma vahaga, mida kantakse vahatriikraua abil. Meie hoolduskomplektidest leiate kõik vajalikud esemed, et hooldada oma alust maksimaalse libisemisvõime saavutamiseks.

Hoolduskomplektid terasservade teritamiseks

Kui ootate alati head haaret, on terasservade regulaarne teritamine hädavajalik. Seepärast pakume hoolduskomplekte, mis sisaldavad kõiki vajalikke esemeid teie suusa või lumelaua terasservade teritamiseks, et teil oleks alati täiuslik haardumine. Meile esitatakse regulaarselt küsimus; Kui tihti peaksite teritama? See sõltub sellest, millistes tingimustes olete suusatanud või lumelauaga sõitnud. Kui rada on üsna jäine, on loogiline, et terasserva muutub kiiremini tümpsuks ja vähem teravaks. Kas lund on vähe ja kiviklibu on näha? Siis on terasserval varsti kobedad.

Tehke ise hooldustöid täieliku hoolduskomplektiga

Plaanid oma suuski või lumelaua ise hooldada? Siis ei tohiks puududa hea ja täielik hoolduskomplekt. Alguses võib olla veidi põnev ise alustada. Omahooldus ei ole kõrge matemaatika. Kui olete natuke osav ja omate hoolduskomplekti, et oma suusad või lumelaua ise vahatada ja teritada, siis õnnestub see kindlasti. Peagi märkate, et teil läheb paremini. Parim osa on see, et sa saad ka parema tulemuse kui siis, kui sa oma suusad või lumelaua hooldusesse tood.

Osta täielik hoolduskomplekt Snowboardsist.ee

Telli oma hoolduskomplekt lihtsalt ja kiiresti aadressil Snowboards.ee. Tahad alustada oma lumelaua hooldamist ise ja vajad nõuandeid või selgitusi? Tule meie lumelauapoodi. Me aitame sind hea meelega alustada ja õpetame sulle ise lumelaua hooldamise põhitõdesid.

complete onderhoudssets