Lumelaua hoolduskomplekt

Lumelaua hoolduskomplektid: täiuslikuks toimimiseks lumel

Kui olete innukas lumelauasõitja, siis teate, et lumelaua hooldamine on hädavajalik. Hästi hooldatud lumelaud libiseb paremini ja on parema haardega. Hea lumelaua hoolduskomplekt ei tohiks seetõttu puududa. Kui otsite täielikku lumelaua hoolduskomplekti, et hoida oma lauda täiuslikus korras, siis olete jõudnud õigesse kohta. Meie kollektsioonist leiad lumelaua poleerimis- ja vahakomplektid sellistelt brändidelt nagu Holmenkol ja Oneball

snowboard onderhoudsset

Lumelaua Hoolduskomplekt lumelaua ise vahatamiseks

Enamik lumelaudureid vahatab oma laudu kord aastas. Kas sellest piisab, kui käid lumelauaga terve nädala? See sõltub mitmest tegurist. Teie aluse hõõrdumine lumega tekitab õhukese veekihi. See vesi tuleb tühjendada, kui soovite libisemist. Vaha kiirendab vee äravoolu. Kui sa lähed nädalaks lumelauaga sõitma ja lumi on kõrge temperatuuri tõttu märg, kaotab su lumelaua alus vaha kiiremini kui siis, kui on külm. Enamikus poodides on teie lumelaud masinavahaga töödeldud. See iseenesest on hea. Siiski ei jõua see maksimaalselt vaha teie laua aluspinnale. Seetõttu soovitame teie lumelaua vahatamist kuuma vahaga, mida kantakse vahatriikraua abil. Meie snwboardi hoolduskomplektidest leiate kõik vajalikud artiklid, et hooldada oma aluspinda korralikult, et saavutada maksimaalne libisemisvõime.

Lumelaua hoolduskomplektid oma laua terasservade teritamiseks

Kui ootate lumelauasõidul alati head haardumist, on teie lumelaua terasservade regulaarne teritamine hädavajalik. Seepärast pakume lumelaua hoolduskomplekte, mis sisaldavad kõiki vajalikke artikleid teie lumelaua terasservade teritamiseks, et teil oleks alati täiuslik haardumine. Meile esitatakse regulaarselt küsimus; Kui tihti peaksin ma oma lumelaua teritama? See sõltub sellest, millistes tingimustes sa lumelauaga oled sõitnud. Kui rada on üsna jäine, võib olla loogiline, et teie laua terasservad muutuvad kiiremini tümpsuks ja vähem teravaks. Kas lund on vähe ja on näha kiviklibu? Siis on teie lumelaua teraskülgedel peagi kobedad servad.

Tehke ise hooldustöid täieliku Lumelaua hoolduskomplektiga.

Kas kavatsete oma lumelaua ise hooldada? Siis ei tohiks puududa hea ja täielik lumelaua hoolduskomplekt. Alguses võib olla veidi põnev seda ise teha. Oma lumelaua ise hooldamine ei ole kõrgem matemaatika. Kui oled natuke osav ja sul on olemas lumelaua hoolduskomplekt, et ise oma lumelaua vahatada ja teritada, siis õnnestub see kindlasti. Peagi märkad, et saad selles üha paremini hakkama. Parim osa on see, et sa saad ka parema tulemuse kui siis, kui viid oma lumelaua hoolduskauplusesse. Alusta ise ja koge rohkem lumelaua lõbu!

Osta täielik Lumelaua hoolduskomplekt Snowboardsist.ee

Telli lumelaua hoolduskomplekt lihtsalt ja kiiresti Snowboardsist.ee. Tahad alustada oma lumelaua hooldust ise ja vajad nõuandeid või selgitusi? Tule meie lumelauapoodi. Me aitame sind hea meelega alustada ja õpetame sulle ise lumelaua hooldamise põhitõdesid.

complete snowboard onderhoudsset