Vahakomplektid

snowboard waxset

Vahakomplektid Lumelaua hooldus: saada parimad tulemused oma Lumelaua

Innuka lumelauasõitjana mõistate, kui oluline on teie lumelaua regulaarne hooldus. Üks oluline hooldustegevus on teie lumelaua rihma vahatamine. See ei taga mitte ainult sujuvat ja kiiret sõitu nõlvadel, vaid pikendab ka teie lumelaua eluiga. Kui vahatate oma lumelaua aluse korralikult vahakomplektiga, märkate libisemisvõime suurenemist ja vähem peatumisi lamedatel ühenduskohtadel. Täieliku vahakomplektiga on teil kõik vajalik lumelaua vahatamiseks ja hooldamiseks. Meil on lai valik vahakomplekte sellistelt tippmarkidelt nagu Holmenkol ja Oneball

Mida sisaldab vahakomplekt Lumelaua hoolduseks?

Tüüpiline vahakomplekt lumelaua hoolduseks sisaldab erinevaid vahendeid ja tooteid lumelaua puhastamiseks, vahatamiseks ja kaitsmiseks. Hea vahakomplekt sisaldab vahatriikrauda, erinevaid harju, kaabitsat, aluspuhastusvahendit ja muidugi vaha. Holmenkol Smartwaxer-komplekt sisaldab ka ptex-pulka, et parandada aluspinda, kui see on kahjustatud.

Mida veel peale vahakomplekti vaja on?

Kui sul on hea vahakomplekt, et oma lumelaua korralikult vahatada, on sul vaja vaid klambreid või klambreid, mille peal sa oma lumelaua stabiliseerid. Need klambrid on lahtivõetavad ja te võite need talispordipuhkusele kaasa võtta. Seega võta oma lumelaua vahakomplekt ja klambrid puhkusele kaasa, et saaksid oma lumelaua nädala keskel vahatada. Eriti kui temperatuur on veidi kõrgem, siis vee tõttu kaob vaha kiiremini, mis mõjutab libisemisvõimet.

Enne vahatamist peate kõigepealt puhastama aluse. Alust saab puhastada puhastusvahaga või pehme vahaga. Nii et vaadake hästi, mis on vahakomplektis ja tellige vajadusel puhastusvahend.

snowboard waxsets

Osta täielik vahakomplekt internetis Lumelaua

Telli lumelaua vahakomplekt kiiresti ja lihtsalt aadressil Snowboards.ee. Kas soovite alustada oma lumelaua hooldamist ise ja vajate näpunäiteid või selgitusi? Siis pista meie lumelauapoodi. Me aitame sind hea meelega alustada ja õpetame sulle lumelaua ise hooldamise põhitõdesid.