Anon prillid

Anon osta kaitseprillid

Otsid vingeid Anon prille? Kas soovite oma talispordi ajal maksimaalset nähtavust? Siis oled jõudnud õigesse kohta aadressil Snowboards.ee. Meil on ulatuslik Anon prillide kollektsioon nii meestele kui ka naistele. Nii et garanteeritud hea nägemine Anon prillidega!

Anon PERCEIVE läätsedega suusatamisprillid

Anon suusatamisprillid on alates hooajast 2021 asendanud Sonar läätsed PERCEIVE läätsedega. Need läätsed on spetsiaalselt välja töötatud Anon jaoks ja näitavad veelgi paremat kontrasti. Lisaks teravale nägemisele on läätsed kaetud, mis muudab kondenseerumise minevikuks. PERCEIVE'i läätsed paistavad silma, kui tingimused nõlvadel halvenevad. Trikk on jätkuvalt näha sügavust, värve ja kontrasti, kui taevas on vähem valgust. See trikk on aadressil Anon väga hästi välja töötatud ja see kajastub Anon prillide kvaliteedis.

Magna-Tech® magnetilised läätsed

Soovite vahetada prilliklaase lihtsalt ja ülikiirelt? Siis tutvu Anon prillidega, millel on Magna-Tech. Prilliklaas kinnitatakse raami külge mitme tugeva magnaeti abil. See võimaldab teil hõlpsasti ja kiiresti vahetada läätse näiteks halva ilmaga.

Sellised mudelid nagu Anon M3, M2 ja Anon Sync on varustatud Magna-Tech® süsteemiga. Lisaks nendele mudelitele on Snowboards'is saadaval ka Anon m4 prillid.ee.

Loomulikult on need mudelid varustatud boonusläätsedega, et saaksite jätkata lumelauasõitu või suusatamist kõikides tingimustes.

anon goggles

Anon prillide kandjatele mõeldud kaitseprillid

Kõik mudelid Anon suusaprillid sobivad prillikandjatele. Seda nimetatakse ka OTG-ks. OTG tähendab Over The Glasses (üle prillide). Loomulikult võib erakordse prillide sobitamise korral juhtuda, et suusaprillid ei sobi päris õigesti.

anon skibril

Anon säriläätsega suusaprillid

Anon Suusaprillide sfäärilise läätsega, mida nimetatakse ka "kumeraks" läätseks, eeliseks on see, et kumerus järgib silmade kuju. See võimaldab teil näha lumel veidi rohkem kontrasti. Populaarsed mudelid Anon sfäärilise läätsega suusatamisprillid on Anon M2 ja M3.

Anon Silindrilise läätsega suusaprillid

Anon Silindrilise läätsega, mida nimetatakse ka "lamedaks" läätseks, suusatamisprillidel on see eelis, et nad on sageli veidi odavamad. Peamine põhjus on see, et sellise kujuga läätse on lihtsalt lihtsam valmistada. Silindrilise läätse väike eelis sfäärilise läätse ees on see, et see on veidi vähem tundlik kriimustuste suhtes.

Anon Prillid sobivad lumelaua- ja suusakiivrile ideaalselt.

Lisaks heale Anon prillidele otsid ka turvalist lumelauakiivrit? Siis vaata Anon lumelauakiivreid. Need sobivad ideaalselt, mis suurendab mugavust!

Miks tellida Anon kaitseprillid internetis Snowboards.ee

Kas sa tead täpselt, milliseid lahedaid Anon prille sa tahad osta? Siis telli need turvaliselt ja kiiresti Snowboardsist.ee. Hollandi piires saadame Anon kaitseprillid teile väga kiiresti ja tasuta PostNLiga! Soovid lisateavet Anon kaitseprillide kohta või tahad neid proovida? Külastage meie lumelauapoodi

Tutvu kogu meie kollektsiooniga Anon artiklid

anon bril