Arbor

Brändi kohta Arbor

Alates 1995. aastast on Arbor tegelenud kõige ilusama lumelauad valmistamisega, mida meie arvates saab osta. Üks väheseid kogu lumelauaturul, nad töötavad tõelise puidust pealispinnaga, mis loob erilise "puidu" välimuse. Samuti on nad 1. päevast alates tootnud kliimat silmas pidades. Selle tõttu tuntakse neid ka hipi kaubamärgina.

Tänapäeval on need lahedad Arbor lauad saadaval igasugustes vormides ja värvides.

arbor

Arbor Lumelauad

Powerplys ehk puidust kaubamärk. Õhukesest puust spoonist valmistatud ehtsast puidust topsheed loovad erilise lumelaua tunnetuse, mida ükski teine laud ei suuda saavutada. See lisab lumelauale täiendavat elu. Lisaks on teil oma Arbor Powerplyga laud, millel on tõeliselt unikaalne laud. Kellelgi ei ole sellist puidumassiivi nagu sinu oma. Neid pealisplaate on 5 varianti, millel kõigil on oma omadused. On olemas Bambus Powerply, Fraxinus, Walnut ja Maple.

Arbor sidemed

Lisaks laudadele on nad juba mitu aastat valmistanud toredat valikut lumelaua sidemeid. Nii naistele kui ka meestele. Siin on neil mitu mudelit. Arbor Hemlock, Cypress ja naiste side Sequoia. Cyrpress on jäigem freeride'ile orienteeritud side, kus Arbor Hemlock on veidi andestavam ja suunatud rohkem freestyle snowboardaritele või algajatele. Sequoia on sõbraliku painduvusega universaalne naiste side. Kõik sidemed on varustatud toredate magneesiumist pandlaga.

Tehnika taga Arbor

Arbor töötab 2 süsteemiga. System Rocker ja System camber. Mõlemal on oma omadused, mis muudavad rocker'i tõesti rocker'ina ja camber'ina, kuid sõbralike omadustega, mida ootate Arbor.

arbor

Arbor Tellimine internetis aadressil Snowboards.ee

Otsid uut lauda või sidet Arbor? Siis olete jõudnud õigesse kohta Snowboards.ee an! Kas sa tead täpselt, mida sa tahad osta Arbor? Siis tellige internetis turvaliselt ja kiiresti. Vajad lisateavet või tahad näha Arbor reaalselt? Siis pista meie lumelauapoodi.

Vaata kogu meie kollektsiooni lumelauad