Dakine

dakineDakine, mis asutati 1979. aastal Hawaiil ja asub Oregoni osariigis Hood Riveris Mount Hoodi kandis, toodab seljakotte, lumelauakotte, lumelauakindaid ja igasuguseid muid lumelaua tarvikuid.

Dakine snowboard materiaal

Põhiväärtused Dakine

Respekt on alati olnud Dakine põhiväärtuseks. Dakine tootis algselt Maui lainete austusest välja töötatud surfiliini, mis oli suunatud eelkõige kohalikele elanikele. Meri ja mäed on Dakine silmis rohkem kui lihtsalt mänguväljak. Dakine näeb neid kohti kui paradiise, kus lõõgastumine ja vabadus saavad kokku. Dakine jätkusuutlikkuse alased jõupingutused põhinevad nende kohtade ja suhete austamisel ja väärtustamisel. Dakine usub, et meie planeet ja meie kogukonnad vajavad abi ning lõppkokkuvõttes saame avaldada positiivset mõju maailmale, vähendades toodete mõju, parandades sisemisi protsesse ja aidates ühiste kirgede kaudu luua eestkostjate kogukonda.

Austus toodete vastu Dakine

Parim asi, mida Dakine teeb, on suurepärase toote valmistamine, kuid isegi parim toode avaldab keskkonnale mõju, seega töötab Dakine alati selle mõju vähendamise nimel, pakkudes samal ajal jätkusuutlikkust ja funktsionaalsust. Igal aastal parandab Dakine teadmisi ja oma materjalivalikuid, lihtsustades tootekujundust erinevate tehnikate abil, mis seavad prioriteediks optimaalse toimivuse ja minimeerivad keskkonnamõju.

Jätkusuutlikud tooted Dakine

Dakine toodete valmistamisel on vastupidavus esmatähtis. Kui seadmed on valmistatud kestma, siis on vähem tõenäoline, et need satuvad prügimäele. Dakine annab endast parima, et kasutada materjale, mis vähendavad mõju keskkonnale ja inimestele, kes nendega töötavad.

Igal aastal laiendab Dakine oma tootevalikut, võttes arvesse järgmisi sõbralikumaid võimalusi.

Ringlussevõetud materjalid

Dakine on juba pikka aega kasutanud ringlussevõetud PET-materjale ja igal aastal püüavad nad kasutada rohkem, ilma et nad ohverdaksid jätkusuutlikkust. PET-polüesterkiud pärinevad tarbimisjärgsetest ümbertöödeldud plastist veepudelitest ja neid kasutatakse toodetes alates seljakottidest kuni riieteni.

Bluesign®-hinnatud materjalid

bluesign®-süsteem valideerib materjali kogu tarneahela, et tagada kõige keskkonnasõbralikuma keemia ja protsesside kasutamine. Dakine kasutab kogu oma tootesarjas bluesign™-hinnatud materjale.

Dakine uitrusting

DWR-viimistlus esemetes alates Dakine

PFC-d on kemikaalid, mida kasutatakse sageli vastupidavates vetthülgavates (DWR) töötlustes, mida kasutatakse tulemuslikel riietel ja rõivastel, et muuta tekstiilid veekindlaks. On tõestatud, et mõned neist PFC-dest reostavad veekogusid. Seetõttu teeb Dakine koos oma partneritega koostööd, et suurendada PFC-vabade ja PFC(ec)-vabade DWR-viimistluste kasutamist.

Dakine Tellimine internetis Snowboardsist.ee

Kui soovite osta tooteid aadressilt Dakine, olete jõudnud õigesse kohta aadressil Snowboards.ee. Siit leiad ka teiste kaubamärkide lumelauarõivaid! Telli turvaliselt ja kiiresti veebist või tule meie lumelauapoodi. Meie kauplus on kergesti ligipääsetav ja parkimine on tasuta.