Gnu lumelauad

Lahe Gnu lumelauad

Gnu pärineb minevikust, kuid nende endi sõnul on nad näinud isegi tulevikku. Aastate jooksul ei ole nad kunagi peatunud hea käsitsi valmistatud lumelaua valmistamisel. See peab alati olema parem. See jääb ka nende moto.

See koos lahedate kunstnikega, kes pakuvad ilusaid trükiseid, on nad ka väga hõivatud ürituste korraldamisega. Ühesõnaga, Gnu on olemas lumelaua jaoks.

Kõik Gnu lumelauad on käsitsi valmistatud lumelaudurite poolt lumelauduritele Ameerikas. Lisaks on kõik Gnu lumelauad varustatud hea vahaga OneBallilt. Nii et iga Gnu lumelaud läheb uksest välja valmis.

Seda kõike on Mervini tehases mugavalt koos tehtud alates 1977. aastast. Kliima on esikohal. Kõik lauad on valmistatud keskkonnasõbralikest materjalidest ja ka lumelauad on peaaegu ainsana lumelaua kaubamärgina maailmas täielikult taaskasutatav. Selles tehases on Lib Tech ja Roxy lumelauad valmistatakse.

Kas sa tead täpselt, millist Gnu lumelauda sa tahad? Siis vaadake kiiresti. Tutvu meie täieliku lumelauakollektsiooniga siin.

gnu snowboards

Gnu laua struktuur

Gnu raames töötavad nad 3 erineva põhikujuga ja mõned lauad on asümmeetrilised, need lauad kannavad tabavalt nime "Asym".

  1. Esialgne Banana kuju

Rockeriga jalgade vahel ja väikese camberiga väljaspool jalgu, see tagab loomuliku pöörlemisviisi ja hea haardumise terasest serval sidemete vahel. Lisaks annab rocker kuju ka rohkelt ujuvust ja seega surfitunnet puuderil. Tükk camberit väljaspool sidemeid annab popi ja kontrolli.

  1. C2 "Täiuslik hübriid".

Valmistatud "normaalseks lumelauasõiduks". Sellel C2-kujul on väljaspool sidemeid rohkem camberit kui Banana-kujul. See annab rohkem täpsust, haardumist, popi ja kontrolli lauaga sõitmisel. Sidemete vahel olev rocker pakub loomulikku pöörlemisvõimet. See C2 on saadaval C2X variandina, millel on rohkem kumerust, ja C2E variandina, mis on leebem.

  1. C3 "Maailma parim camber".

Valmistatud tõeliseks tegevuseks. C3 camber kuju puhul on teil jalge vahel väike rocker. Siiski on sellel äärmiselt rohkem camberit väljaspool sidemeid kui C2 või banaanikujulisel mudelil. See annab teile rohkem haarduvust, popi ja stabiilsust. Kui te ei karda väljakutseid, siis vaadake kindlasti C3 laudu aadressilt Gnu.

Asümmeetriline Gnu lumelauad

Kaua tagasi paljude lumelauasõitjatega koos toimunud lauakoosolekul tehti kindlaks, et iga inimese keha on erinev. Mis on sellel pistmist lumelauaga? Noh, teie tagakülje (kanna) pööre on erinev teie esipoole (varba) pöörast. See on seotud survega, mida te saate rakendada, ja sellega, kuidas teie keha paindub. Nii et Gnu asümmeetriline lumelauad on tagaküljel erineva raadiusega kui frontside'il. Seega tundub iga pööre Gnu Asym lumelauaga täiuslik.

Gnu Lumelaua Tehnikad

Lisaks ülaltoodud shapes ja Asümmeetrilise loole on Gnu's lumelauad muidugi veel rohkem suurepäraseid tehnikapalasid. Üks tuntumaid on muidugi Magna Traction, need hammastatud noataolised terasservad annavad rohkem kokkupuutepunkte lumega, 7 asemel 2, mida võib oodata traditsioonilise camberi puhul. See annab teile rohkem haardumist jääl ja kõvadel nõlvadel ning rohkem haardetunnet, sest laud võtab ka sidemetega varem ühendust. Te võite seda tehnikat tunda ka Lib-Tech lumelauad.

gnu snowboard

Mis teeb Gnu lumelauad ainulaadseks?

Gnu lumelauad paistavad silma oma unikaalse ja uuendusliku disaini poolest. Bränd on tuntud oma pideva pühendumise poolest tipptasemel tehnoloogiatele ja keskkonnasõbralikele tootmisprotsessidele. Mis teeb Gnu tõeliselt ainulaadseks, on nende täiustatud "Banana" rocker-profiilide kasutamine, nagu "Original Banana" ja "C2X", mis pakuvad mängulist ja andestavat sõidukogemust.

Gnu on ka juhtpositsioonil keskkonnasõbralike materjalide ja tootmismeetodite kasutamisel, näiteks säästvate puidusüdamike ja bioplastist pealisehete kasutamisel. Lisaks on nad tuntud oma originaalse ja pilkupüüdva graafika poolest, mis annab kaubamärgile omapärase ja kunstilise välimuse. Kõik need aspektid muudavad Gnu lumelauad ainulaadseks ja armastatuks lumelauasõitjate seas, kes otsivad kombinatsiooni tulemuslikkusest, innovatsioonist ja keskkonnasõbralikkusest.

Gnu lumelauakomplektid

Kas olete valinud suurepärase lumelaua Gnu? Kas otsite oma komplekti täiendamiseks head sidet? Oleme kokku pannud mõned suurepärased Gnu lumelauakomplektid. Panime kokku Gnu lumelauad lumelaua sidemed Bent Metalilt. Värvide ja spetsifikatsioonide poolest sobivad need sidemed suurepäraselt Gnu laudadele. Sama hullu, kuna sidemed ja lauad on pärit samast tehasest. Nimelt Mervin. Kas sinu soovitud komplekti pole nende hulgas? Või soovid Gnu lumelaua koos Flow sidemetega? Võta meiega ühendust ja anna teada, millist komplekti sa silmas pead. Teeme teile alati toreda komplekti pakkumise.

Gnu Oluline teenus

Sel hooajal ei ole Gnu Mullair enam kollektsioonis. Asjaolude tõttu ei ole Nicolas enam selle brändi meeskonnarider. Sellest hooajast alates kannab Mullair nime Gnu Essential Service. Tegemist on endiselt C3 camberi ja koonilise sabaga freeride lumelauaga.

Uusimad Gnu lumelauad

Ka Gnu lumelauad 2021 näete, et üha rohkem rocker-laudu muutub aeglaselt hübriidrockeriteks või isegi kambriteks. Sel aastal oleme Sideways'il hankinud rohkem Gnu laudu ja isegi mõned naiste mudelid, sealhulgas Gloss ja Chromatic.

Tutvu meie kogu naiste ja meeste valikuga lumelauad või tule meie müügisaali Oldenzaalis. Populaarsed laudad täielikult laos, sealhulgas gnu carbon credit, gnu billy goat, gnu riders choice ja gnu mullair ei ole meile tundmatud.

Miks osta Gnu lumelaua Snowboards.ee?

Teie valik on langenud vinge lumelaud Gnu. Palju õnne! Meil Sideways olete jõudnud õigesse kohta Gnu Snowboards. Meil on pikaajaline kogemus Gnu. Seetõttu oskame teile suurepäraselt nõu anda, milline mudel teile kõige paremini sobib. Kas ostad lumelaua meilt? Siis valmistame selle täielikult ette, nii et saate kohe rööbastele minna. Me varustame uue lumelaua värske kuuma vahakihiga, mille kanname käsitsi peale. Samuti poleerime terasservad, et need oleksid eriti teravad.

Kahtled veel Gnu laua ja teise lumelaua vahel? Ehk saame aidata teil teha õige valiku. Selleks, et te teeksite õige valiku, anname teile rahulolu garantii. Laud ei meeldi pärast nädalast lumelauasõitu? Tule tagasi meie poodi. Sa loobud renditasust ja ülejäänud summa eest saad valida endale uue laua.