ThirtyTwo lumelauasaapad

ThirtyTwo lumelaua kingad

ThirtyTwo lumelaua kingad on lumelaua-kire ja innovatsiooni tulemus. Brändi asutasid 1995. aastal lumelauasportlased lumelauasportlaste jaoks, eesmärgiga luua jalatseid, mis viivad jõudluse ja mugavuse uuele tasemele.
ThirtyTwo sünni aluseks on vajadus kvaliteetsete lumelauasaabaste järele, mis on disainitud spetsiaalselt lumelauasportlaste nõudlikele vajadustele. Asutajad soovisid luua brändi, mis pakub täiuslikku tasakaalu funktsionaalsuse, stiili ja vastupidavuse vahel. Tänu aastatepikkusele kogemusele lumelauatööstuses ja spordiala sügavale mõistmisele hakkasid nad välja töötama saapaid, mis vastasid nendele kriteeriumidele.
Tänu pidevale innovatsioonile ja koostööle professionaalsete lumelauasportlastega on ThirtyTwo kujunenud juhtivaks kaubamärgiks lumelauaspordimaailmas. Jalatseid iseloomustavad täiustatud tehnoloogiad, kvaliteetsed materjalid ja tähelepanu detailidele. Olenemata sellest, kas oled algaja lumelauasõitja või kogenud professionaal, ThirtyTwo pakub jalatseid, mis viivad su soorituse mäel järgmisele tasemele.

Lisaks meie ThirtyTwo lumelauasaabaste kollektsioonile tutvu ka ülejäänud lumelauasaabaste kollektsiooniga ja telli online tasuta saatmisega alates 39,95 € Hollandis!

ThirtyTwo snowboardschoenen

Thirty Two lumelauasaapaste tehnoloogia

ThirtyTwo lumelauasaabaste taga olevad tehnoloogiad kehastavad innovatsiooni ja jõudlust. Iga paar on varustatud täiustatud funktsioonidega, mis on loodud selleks, et viia teie lumelauasõidukogemus järgmisele tasemele.
Heat Moldable Intuition Foam pakub individuaalset istuvust, reageerides teie jalgade soojusele, andes teile täiusliku tasakaalu mugavuse ja toe vahel. STI Energy Foam tald neelab lööki ja vibratsiooni, vähendades väsimust ja hoides su sõidu sujuvana.
Performance Rubber Outsole tagab optimaalse haardumise nii laual kui ka laua peal, samas kui 3D Molded Tongue pakub täpset istuvust ja paindlikkust. ThirtyTwo esemed on välja töötatud professionaalsete lumelauasportlaste panusega, mille tulemuseks on kingad, mis peavad vastu ka kõige nõudlikumates tingimustes.
Olenemata sellest, kas oled freestyle rider, backcountry seikleja või kõike vahepealset, ThirtyTwo tehnoloogiad on loodud vastavalt sinu unikaalsetele vajadustele ja stiilile, et saaksid lumelauaga sõita enesekindlalt ja mugavalt.

Vaata ka parimaid pakkumisi lumelauad!

thirtytwo snowboard schoenen

Erinevad ThirtyTwo lumelauasaapad

ThirtyTwo töötab 4 erineva voodriga. Comfort, Team, Performance ja Elite vooder.

  • Comfort vooder on peaga vormitav soojustatud sisemine jalanõu koos mugavusvalja ja mugavustallaga.
  • Team on veidi kõvem sisekingas, millel on samuti peaga vormitav Insulation vooder. Lisaks täiustatud rakmed ja toetavam tald.
  • Performance vooder on jällegi veidi jäigem ja paremini vormitav kui Team sisekingas. Sellel jalanõul on samuti peaga vormitav Insulation vooder, täiustatud tald ja veelgi kenam rakmed, mis lukustavad teid välisjalanõusse.
  • Elite'i vooder, sisekingade koorekiht. Täielikult ümberkujundatav Insulation vooder koos kohandatud talla, ülitugeva rakmete ja reguleeritava painduvusega kinga sisseehitusega. Kas ainult parim on piisavalt hea ja kas sa tahad olla oma kingas kitsas? Siis tutvu kindlasti Elite voodriga.

Teie ThirtyTwo lumelauasaabaste sulgemise tüüp

ThirtyTwo lumelauasaapad ühendavad funktsionaalsuse ja stiili oma erinevate nööride ja BOA sulgemissüsteemidega. Traditsioonilised paelad võimaldavad sul sobivust reguleerida vastavalt oma soovile, pingutades individuaalselt iga jalatsi piirkonda, et saavutada ülim kontroll ja mugavus. See klassikaline süsteem pakub tuttavat istuvust, mida hindavad paljud lumelauasportlased.

Teisalt pakuvad BOA-sulgurid moodsamat lähenemist. Lihtsa BOA-ketta keeramisega saate kiiresti ja täpselt reguleerida kingade pinget, andes teile sekunditega täiusliku istuvuse. See on eriti kasulik neile, kellele meeldib kiiresti mäele minna ja kes ei taha aega raisata paelte sidumiseks.

Olenemata sellest, kas eelistate traditsioonilisi paelu või BOA-lukkude mugavust, on ThirtyTwo saadaval mitu mudelit, mis vastavad teie vajadustele. See võimaldab teil valida oma unikaalse stiili ja sobivuse, nii et saate nautida lumelauasõidu kogemust enesekindlalt ja lihtsalt

ThirtyTwo osta lumelauasaapad veebist

ThirtyTwo Tahad osta lumelauasaapaid veebist? Siis olete jõudnud õigesse kohta aadressil Snowboards.ee. Meie kollektsioon ThirtyTwo lumelauasaapad sisaldab mudeleid nii meestele kui ka naistele. Alati on kõige parem proovida erinevaid mudeleid. Seega tule julgelt meie lumelauapoodi ja küsi nõu.

Lisaks suurtele 32 saapaid, on meil ka lumelauasaapad kaubamärkidelt Burton, Rome ja Nidecker