Lib Tech lumelauad

Lib Tech lumelauad tellimus

Lib Tech lumelauad on teinud suuri lumelauad. Alates esimesest päevast on Lib Tech olnud brändi poolt lumelauduritele - lumelauduritele. Osaliselt tuntud esimese toimiva rocker-laua poolest turul. Lib Tech Skate Banana.

Lib Tech lumelauad poisid usuvad, et kõik on võimalik. Kui sa suudad sellest unistada, siis suudad selle ka teha. Niinimetatud "kraftsmen", nad on juba aastaid ehitanud parimaid käsitsi valmistatud laudu. Need kraftsmenid on kõik ise lumelauasportlased, kes tahavad teha parima laua sinu jaoks.

lib tech snowboard kopen

Nad kõik teevad seda hubaselt koos Mervini tehases. Siin on kliima esikohal. Kõik Lib Tech lauad on valmistatud keskkonnasõbralikest materjalidest ja Lib Tech lumelauad on üks väheseid lumelaudade kaubamärke, mis on täielikult taaskasutatav. Lib Tech valmistab maailma parimaid laudu: "Unistuste lauad".

Selleks hooajaks on mehed Lib Tech taas välja tulnud suurepärase kollektsiooniga lumelauad. Lisaks tuntud mudelitele nagu Orca, Skate Banana ja Travis Rice Pro, toovad nad eelseisvaks hooajaks uue pro mudeli. Lib-tech Golden Orca. See Orca toimib värskes puudris veelgi paremini. Nina ja saba on veidi pikemad kui praegusel Orca'l.

Konstruktsioon Lib Tech lumelauad

Veebilehel Lib Tech töötatakse 3 erineva kujuga.

  1. Esialgne banaani kuju

Rocker sidemete vahel ja kerge camber väljaspool sidemeid. See tagab loomuliku kuju pööramiseks ja rohke servasurve. Selle tulemusena kogete palju haardumist. See kuju annab ka palju ujuvust ja seega surfitunnet ettevalmistamata lumel. Kumerus annab laual rohkem kontrolli ja popi.

libtech banana

  1. C2 "Täiuslik hübriid"

See laud on mõeldud normaalseks lumelauasõiduks. C2-kujul on palju rohkem camberit väljaspool sinu jalgu kui banaanikujulisel laual. Siiski on C2-l endiselt rocker sidemete vahel. Suurem camber annab rohkem kontrolli ja täpsust lumelauasõidu ajal. Suurem camber tähendab ka suuremat servasurvet ja rohkem popi. C2 on saadaval kahes variandis, C2X (xtreme) ja C2E (easy). Nende kahe erinevus seisneb laua camber'i suuruses.

snowboard libtech

C3 "Maailma parim camber"

See laud on mõeldud tõsiseks ratsutamiseks. C3 camberil on väga kerge rocker sidemete vahel. Lisaks on sellel laual äärmiselt palju rohkem camberit väljaspool sidemeid kui Banana-kujulisel laual. Selle tulemuseks on suurem haarduvus, stabiilsus ja pop. Siiski nõuab see rohkem jõudu ja tehnikat, et nautida selle lauaga sõitmist. Ei karda väljakutset? Siis vaadake kindlasti neid laudu.

Lib Tech snowboard

Eelised Lib Tech lumelauad

Lib Tech lumelauad pakuvad mitmesuguseid eeliseid, mis muudavad need armastatud lumelauasõitjate poolt kõigil tasemetel. Neid lumelauad iseloomustavad uuenduslikud tehnoloogiad, vastupidav konstruktsioon ja suurepärane jõudlus erinevates tingimustes.

Üks Lib Tech lumelauad peamisi eeliseid on nende täiustatud tehnoloogiate kasutamine, näiteks C2X kontuur ja Magne-Traction. C2X kontuur ühendab endas mitmekülgse camber'i sidemete vahel ning mängulise rocker'i tipus ja sabas, mis tagab suurepärase haardumise ja kontrolli pööretes, pakkudes samas andestust maandumistel. Magne-Traction pakub oma lainelõikega külgmiste servadega võrratut haardumist jäisel ja kõval pinnal, andes teile kindlustunnet keerulistes tingimustes.

Lisaks on Lib Tech tuntud oma keskkonnasõbralike tootmisprotsesside poolest. lumelauad on valmistatud keskkonnateadlike materjalide ja meetoditega, näiteks taaskasutatud plastist, biopõhistest sünteetilistest vaikudest ja säästvatest metsadest pärit puidusüdamikest.

Lib Tech lumelauad On ka väga vastupidavad ja kauakestvad. Need on käsitsi valmistatud USAs ja mõeldud karmidele tingimustele vastu pidama, mille tulemuseks on lumelaua, mis säilitab oma jõudluse hooajast hooajani.

Olenemata sellest, kas olete algaja lumelauasõitja, kes soovib oma oskusi parandada, või kogenud rattur, kes otsib suure jõudlusega lumelauad, Lib Tech on olemas mudel igale sõidustiilile ja eelistustele. Tänu uuenduslikele tehnoloogiatele, vastupidavale konstruktsioonile ja suurepärasele jõudlusele on Lib Tech lumelauad suurepärane valik lumelauduritele, kes soovivad lumelauakogemusest maksimumi võtta.

Lumelaua Lib Tech tehnikad

Lisaks ülaltoodud kujudele on Lib's lumelauad loomulikult ka teisi suurepäraseid tehnoloogiaid. Üks kuulsamaid on muidugi Magna Traction. Need hammastatud noataolised terasservad pakuvad rohkem kokkupuutepunkte lumega; mitte vähem kui 7 kokkupuutepunkti, mitte 2, mida võiks oodata traditsioonilise camber'i puhul. See annab teile suurema haardumise jääl ja kõval kallakutel.

lumelauad Lib Tech on varustatud ka paljude ilusate puiduga, mõtle Aspen, Paulowna, Beech ja Balsa puidule. Need kõik on jagatud erinevatesse konstruktsioonidesse, millel on sellised nimed nagu, Firepower, Horsepower, Climax ja Orginal power konstruktsioon. Samuti on muidugi erinevad viisid klaaskiudplaatide ja aluste tüübid.

lib tech snowboards

Mervin, ajud taga Lib Tech lumelauad

Mervini tootmistehas on koht, kus valmistatakse kuulsaid Lib Tech lumelauad. See tehas asub Sequimis, Washingtonis, USAs ja on tuntud oma pühendumuse poolest innovatsioonile, keskkonnasõbralikkusele ja kvaliteetsele tootmisele.

Mervini tehast eristab nende pidev pühendumine jätkusuutlikkusele ja keskkonnateadlikule tootmisele. Nad on uhked oma keskkonnasõbralike materjalide ja tootmismeetodite kasutamise üle. Näiteks kasutavad nad oma lumelauad ehitamiseks taaskasutatud plastikut, biopõhiseid vaiku ja jätkusuutlikest metsadest pärit puidusüdamikke. Kõik selle eesmärk on vähendada nende süsinikujalajälge ja avaldada positiivset mõju keskkonnale.

Teine aspekt, mis teeb Mervini tehase ainulaadseks, on nende rõhuasetus käsitööle. Erinevalt paljudest teistest lumelaudade tootjatest usuvad nad kindlalt, et nende lumelauad ehitamisel tuleb säilitada käsitöönduslik lähenemine. See võimaldab neil iga lumelaua hoolikalt käsitsi viimistleda ja kvaliteeti kontrollida. Selle tulemuseks on lumelauad võrratu kvaliteet ja jõudlus.

Lisaks sellele on Mervini tehases kasutusel mõned kõige uuenduslikumad tehnoloogiad lumelauatööstuses. Alates nende kuulsast C2X kontuurist, mis tagab täiusliku tasakaalu camberi ja rockeri vahel, kuni nende Magne-Traction külgmiste servadeni, mis pakuvad võrratut haardumist jääl ja kõval lumel, on iga Lib Tech lumelaud läbipõimitud teedrajavate tehnoloogiatega, mis annavad ratturitele eelise mägedes.

Lühidalt öeldes on Mervin Manufacturing'i tehas koht, kus kirg lumelaua vastu kohtub keskkonnahoiuga. Tänu oma pühendumusele jätkusuutlikkusele, käsitööle ja uuenduslikele tehnoloogiatele on Mervin jätkuvalt lumelauatööstuse liider ja inspireerib lumelaudureid kogu maailmas oma kõrgekvaliteedilise Lib Tech lumelauad.

Lib Tech skate banana

Libtechi lumelauad kõige kuulsam laud on loomulikult Lib Tech skate banana. See tüüpiline rocker-laud oli üks esimesi töötavaid rokereid turul. See on tingitud BTX banaanikujundusest. See muudab super lihtsaks keerata ümber oma telje ja laud ei hammusta ühelgi maastikul. Magne-tractioni lisamine sk8 banaanile annab ka uskumatu haardumise. Isegi jääl või kõval lumel säilitab laud oma haardumise. Magne-traction töötab lumel nagu hammastatud nuga. Seda omadust näed kõigil lib tech lumelauad.

Lib Tech T Rice pro

Lib-tech on koostöös Travis Rice'iga välja andnud mitu pro-lauda. Kõige tuntumad on muidugi Lib Tech T-rice pro ja TRS. Alates 2018/2019. aastast on sellele lisandunud Lib Tech Orca. Viimane laud on tõeline all-rounder, mis tunneb end kalana vees ainult kaldast eemal.

Lib Tech Lumelaudade komplektid

Lisaks Lib Tech toodab Mervin ka lumelauad Gnu ja Roxy, samuti Bent Metal lumelaua sidemeid. Need sidemed sobivad spetsifikatsioonide ja värvitoonide poolest ideaalselt Lib Tech lumelauad. Seega, kas soovite lumelauakomplekti Lib Tech koos heade lumelaua sidemetega? Siis tutvu kindlasti Bent Metal sidemetega.

Kuidas teritada Lib Tech lumelauad?

Kuna lumelauad on varustatud Magna-Tractioniga, siis on terasest servi veidi raskem teritada. Kui soovite oma Lib Tech lauda ise teritada, peate kasutama lühikest viilu. Kui teil ei ole lühikest viili, võite sisestada hoidikusse pikema viili nurga all. Lühemate viiludega saate kergemini üle 7 muhu. Kui te kasutate liiga pikka viilu, ei saa te kogu teraskülge kätte. Kas teil pole kogemusi lumelaua teritamisega? Me aitame teid hea meelega. Me võime teie Lib-Tech lumelauda hooldada või demonstreerida lihvimist ja vahatamist, et te saaksite seda teha järgmisel väga.

Lib Tech lumelauad 2023

Talveks 2023 on Lib-Techi kollektsioonis rohkem Camber lumelauad kui kunagi varem. Selle põhjuseks on endiselt kasvav trend Carve lumelauad ja suurem nõudlus lumelauad Camberiga. Siiski on kõikidel laudadel endiselt Magna-Traction ja võimaluse korral ka rocker sidemete vahel, mis hõlbustab pöörlemist.

Miks osta Lib-Tech lumelaua Snowboardsilt.ee?

Meil on üle 14 aasta kogemusi Lib Tech lumelauad müügiga. Selle tulemusena tunneme Lib-Techi tooteid peensusteni. Seega oskame suurepäraselt soovitada, milline Lib Tech lumelaud sobib teile kõige paremini. Lib-Tech lumelauad tulevad minimaalse vahakihiga. Meie arvates on need isegi mõnevõrra kuivad. Seetõttu vahatame iga Lib-Techi lumelauda, mis meilt ostetakse või tellitakse, käsitsi. Me kanname kuuma vaha peale triikrauaga, nii et vaha imendub alusesse. Nii saate muretult talispordile minna, ilma et peaksite oma lumelaua esmalt ise vahatama.

Soovid lisateavet Lib Tech lumelauad kohta? Võta meiega julgelt ühendust või tule meie lumelauapoodi Oldenzaalis. Näitame teile hea meelega meie lumelauakollektsiooni ühe tassi kohvi juures. Kas soovite pigem tellida veebist? Enne kella 17:00 tehtud tellimused saadetakse PostNLiga samal päeval. Me ei võta saatmiskulusid lumelauad.

Vaadake meie täielikku valikut Lib Tech lumelauad internetis või külastage meie müügisaali Oldenzaalis.