Union sidemed

Union buy bindings

Otsid mõnusat komplekti Union sidemetest? Siis olete jõudnud õigesse kohta Snowboards.ee! Meie kollektsioonist leiad uued Union sidemed nii meestele kui ka naistele kõige ilusamates ja uuemates värvides. Kas sa juba tead, milline Union side sobib sinu sõidustiili või sobib ideaalselt sinu lumelauaga? Siis vaata Union uusimaid sidemeid.

Lugu Union sidemete taga

Union Binding Company on maailma juhtiv lumelaua sidemete tootja ja arendaja. Üha enam lumelauasõitjaid üle maailma usaldavad Union rohkem kui ühtegi teist hetkel turul olevat sidemismarki. Union puhul on kõik seotud keskendumise ja pühendumusega. Moto "Stronger" ei tähenda mitte ainult toodet - see esindab kõiki ettevõtte tahke.

Union Bindings asutasid 2005. aastal Martino Fumagalli ja George Kleckner Seattle'is, Washingtonis. Kuna neil oli palju kogemusi oma varasematest töökohtadest Northwave/Drake, tundsid nad, et on aeg luua uus ja värske lumelaua sidemete kaubamärk lumelauaturul. Nad plahvatasid lumelaua stseenile äärmiselt vastupidava ja kivikindla sidemega. Tänaseni on ettevõte endiselt sõltumatu ja kuulub Union sidemetele pühendunud töötajatele.

union snowboard bindingen

Millist suurust Union sidemeid ma vajan?

Enne uute Union sidemete tellimist on oluline määrata õige suurus. Vaadake kõigepealt hoolikalt oma lumelauasaapa märgitud suurust. Meeste mudelite suurused on S, M ja L. Suurus S on vahemikus 37-41 ja suurus M vahemikus 40-43. Suurus L on suurim suurus ja see ulatub 43-st suuremaks.

Naistele mõeldud Union sidemete suurus on veidi erinev. Suurus S ulatub 34-37 ja suurus M 41.

Kõiki Union sidemeid saab täiuslikult kohandada saapa järgi. Võimalused on lõputud, nii et saate oma lumelauasaapad alati oma sidemete sisse tsentreerida.

Union sidemete eelised

Union sidemed pakuvad mitmeid eeliseid, mis on olulised nii algajatele kui ka kogenud lumelauasõitjatele. Need sidemed on tuntud oma suurepärase jõudluse ja mugavuse poolest, mistõttu on need kõikide tasemete lumelauasportlaste lemmikvalik.
Üks Union sidemete peamisi eeliseid on nende vastupidavus ja kvaliteet. Need on valmistatud kvaliteetsete materjalide ja täiustatud tehnoloogiate abil, mille tulemuseks on sidemed, mis peavad vastu karmidele lumelauasõidutingimustele ja kestavad kaua.
Lisaks pakuvad Union sidemed täpset ja tundlikku istuvust. Erinevad reguleerimisvõimalused võimaldavad teil sidemeid kohandada vastavalt oma eelistustele ja stiilile, andes teile täieliku kontrolli oma lumelaua üle. Täpne sobivus tagab kohese liikumisülekande, mis võimaldab teil vaevata juhtida, karvida ja trikke sooritada.
Ka Union sidemete mugavus on märkimisväärne. Tänu ergonoomiliselt kujundatud rihmadele ja pehmendussüsteemidele pakuvad need meeldivat sõidukogemust ka pikkade päevade jooksul mäel. Võite loota sellele, et teie jalad on hästi toetatud ja kõik löögid summutatud.

Lõpuks, Union sidemed on saadaval erinevates mudelites ja stiilides, nii et saate valida just teile sobiva sideme. Olenemata sellest, kas oled freestyler, freerider või all-mountain lumelauasõitja, on Union siduge, mis sobivad sinu vajadustele ja aitavad sul lumelauakogemusest maksimumi saada.

snowboard bindingen union

Mis teeb Union sidemed nii populaarseks?

Praktiliselt kõik Union sidemete komponendid on valmistatud meie endi poolt. See tähendab, et neisse sidemetele lisatud tehnoloogiaid ei leia kusagilt mujalt. Union on tuntud kui vastupidav ettevõte, mis toodab kvaliteetseid seadmeid, mis toimivad ka rasketes tingimustes, kuid ei tee kompromisse mugavuse osas. Aastate jooksul on Union välja töötanud mitmeid uusi materjale, nagu ekstrudeeritud alumiinium, süstitud magneesium või mehaaniline Coring™. Selle tulemusena on Union sidemed kergemad, tundlikumad ja vastupidavamad kui teised turul saadaolevad sidemed. Forged Carbon nihutab piire ka tugevuse ja kaalu osas.

Kõige populaarsemad lumelaua Union sidemed

Kõige populaarsemad Union sidemete mudelid on sageli määratletud nende mitmekülgsuse, jõudluse ja kohandatavuse järgi erinevatele sõidustiilidele. Üks populaarsemaid mudeleid on Union Force side. Tänu oma vastupidavusele, tundlikule sobivusele ja suurepärasele pehmendusele on Force nii algajate kui ka kogenud lumelauasõitjate lemmik. See side pakub usaldusväärset jõudlust erinevatel maastikel ja sobib nii freestyle'ile, freeride'ile kui ka all-mountain ratturitele.

Teine populaarne mudel on Union Atlas siduja. See side on tuntud oma jäikuse ja reageerimisvõime poolest, mis muudab selle ideaalseks agressiivseks carvinguks ja kiireteks laskumisteks. Atlas pakub ka piisavalt pehmendust, et summutada lööki, tagades sujuva sõidu karmimatel pinnastel.

Freestyle'i entusiastidele on Union Contact siduja väga armastatud valik. Tänu oma kergele kaalule ja paindlikule disainile on Contact ideaalne trikkide ja hüpete sooritamiseks pargis. Minimaalne kokkupuude lauaga tagab otsese ja loomuliku lauatunnetuse.

Lõpuks on Union Strata side populaarne lumelaudurite seas, kes eelistavad sidet, mis sobib nii freestyle'ile kui ka freeride'ile. Tänu reguleeritavale painduvusele ja mugavale istuvusele pakub Strata mitmekülgsust ja kontrolli erinevates tingimustes.

Need mudelid on vaid mõned näited populaarsetest Union sidemetest. Igal sidemel on unikaalsed omadused, mis sobivad erinevatele sõidustiilidele ja eelistustele. Enne valiku tegemist on soovitatav kaaluda, millised omadused sobivad kõige paremini teie lumelauasõidu kogemusele. Union sidemete puhul võite loota kvaliteetsele jõudlusele ja suurepärasele sõidukogemusele, ükskõik millise mudeli te ka ei valiksite.

Union Sidemete tellimine internetis aadressil Snowboards.ee

Kas tead juba täpselt, millised Union sidemed sulle kõige paremini sobivad? Siis tellige need turvaliselt ja kiiresti Snowboardsist.ee. Me toimetame Union sidemed kiiresti ja tasuta koju. Kas vajate lisateavet või soovite teada, milline mudel teile kõige paremini sobib? Või soovite lihtsalt näha sidemeid päriselt? Siis külastage meie lumelauapoodi. Meie poodi on lihtne jõuda. Ja oma auto saate parkida tasuta.

Tutvu kogu meie lumelaua sidemete kollektsiooniga.

union snowboard bindingen