Nitro

Nitro lumelauad

Tere tulemast maailma Nitro

Nitro on juhtiv lumelaua bränd, mis on juba üle 30 aasta tootnud lumelauad, toodab kvaliteetseid lumelauasaapaid ja -sidemeid. Nitro asutas 1990. aastal, professionaalne lumelauasportlane Thomas Delago Austriast. Pärast seda on Nitro saanud üheks populaarseks lumelaua kaubamärgiks lumelauatööstuses.

Nitro on tuntud oma innovaatiliste arenduste ja toodete erakordse jõudluse poolest. Nitro koosneb professionaalsetest lumelauduritest ja disaineritest, kes töötavad koos, et luua lumelaua tooteid, mis on kohandatud iga tasemega ratturite erivajadustele, alates algajatest kuni ekspertideni. Nitro pakub laia valikut lumelauad, sealhulgas all-mountain, freestyle, freeride ja split laudu, igale sõidustiilile.

Nitro on rohkem kui lihtsalt lumelaudade kaubamärk. Nitro on kogukond kirglikke lumelaudureid, kes tahavad ületada mägedes võimaluste piire. Nitro sponsoreerib ka professionaalsete laudurite meeskonda üle maailma, kes esindavad brändi võistlustel, üritustel ja meedias. Lisaks sellele korraldab Nitro ka mitmeid üritusi ja võistlusi. Vaadake kiiresti kogu meie kollektsiooni Nitro lumelauad, Nitro sidemed ja Nitro lumelauasaapad

Nitro on jätkusuutlik lumelaua kaubamärk

Lumelaua keskkonnamõju on Nitro hästi teada. Seetõttu on Nitro pühendunud jätkusuutlikkusele, mis eristab neid konkurentidest. Näiteks on Nitro astunud samme, et vähendada oma ökoloogilist jalajälge. Nitro püüab oma toodetes kasutada võimalikult palju keskkonnasõbralikke materjale ja teeb koostööd selliste organisatsioonidega nagu POW, Protect Our Winters.

nitro

Nitro Osta lumelauad veebist.ee

Otsid tooteid aadressilt Nitro? Siis olete jõudnud õigesse kohta aadressil Snowboards.ee. Meie kollektsioonist leiad kõige ilusamad ja parimad mudelid aadressilt Nitro. Kas tead täpselt, millist mudelit, pikkust või suurust sa vajad? Siis tellige see kiiresti ja turvaliselt veebist. Vajad lisateavet või tahad näha Nitro kollektsiooni päriselt? Tule meie lumelauapoodi.

Nitro