Picture lumelaua riided

Picture Lumelaua kandmine.... ka suusatajatele ;-)

Picture Organic Clothing sündis 2008. aastal ja selle asutasid 3 sõpra, kes tahtsid toota parimaid lumelauarõivaid võimalikult keskkonnasõbralikult. Esimesel aastal tootis Prantsuse talispordibränd ümbertöödeldud PET-pudelitest lumelauajakke ja -pükse. Lisaks kasutab bränd orgaaniliselt kasvatatud puuvilla ja ringlussevõetud polüestrit. Vahepeal on Picturesuusa- ja lumelauarõivad muutunud asendamatuks. Lumelaua joped ja lumelauapüksid on äratuntavad värvikombinatsioonide ja plokkide järgi.

picture snowboardkleding

Omapärased lumelauarõivad Picture suusarõivad

Picture Lisaks keskkonnasõbralikele tootmismeetoditele onorgaanilised rõivad tuntud oma iseloomulike lumelauarõivaste poolest. Nende kollektsioonile on iseloomulikud erinevad värvikombinatsioonid. Lisaks valmistavad nad igale ratturitüübile sobivaid rõivaid. Näiteks on neil Expedition seeria aktiivse freerideri jaoks ja Friendly kollektsioon freestyleri jaoks. Adventure-kollektsiooni joped sobivad lisaks talispordile suurepäraselt ka talveriietuseks. Kõikidel Picture suusajaekkidel ja suusapükstel on minimaalne veesammas ja hingavus 10 000. Expeditioni liin on kõige tehnilisem. Jakkidel ja pükstel on suurem veesammas ja hingavus.

Picturen suusajakkidel ja -pükstel on kõikvõimalikud tehnilised funktsioonid, näiteks lumepüüdjad, praktilised tõmblukuga taskud heli või telefoni jaoks. Säilitusvõimalused suusaprillidele ja palju muud. Tore detail on see, et Picture jope ja pükste vooder on valmistatud teistelt rõivabrändidelt pärit taaskasutatud materjalist. Teiste kaubamärkide jääkjäätmeid leiad Picture jope või pükste siseküljelt. Kui lahe see on?

Picture Naikoon ja Zephir jakk

Naikoon ja Zephir jakk on üks populaarsemaid suusa- ja lumelauajakke Picture Organic Clothingi kollektsioonis. Mõlema jope kest on valmistatud biokütusest valmistatud hardshellist. See materjal on valmistatud ümbertöödeldud suhkruroo jäätmetest, mis on muudetud biopõhiseks polüestriks. Lisaks on need üliveekindlad ja äärmiselt sobivad meie seas olevatele innukatele talispordi harrastajatele.

Sõltumata sellest, kas oled lumelauasõitja või suusataja. Suurepärase jope ja püksid leiad alati vinge talispordirõivaste brändi Picture Organic Clothing alt.

Picture snowboard kleding

Picture Ühendage lumelaua püksid jope külge

Lisaks kõikvõimalikele tehnilistele omadustele võimaldab see ka lumelauapükste kinnitamist jope külge. See hoiab näiteks kukkumise korral sinu lumelauakostüümi paremini paigal. Lisaks saad lõputult kombineerida pükse ja jakke. Kaubamärk pakub nii palju värve ja stiile, et sa peaaegu ei oska valida.

Picture lumelauarõivad on vastupidavad ja kvaliteetsed

Kõik materjalid, mida Picture suusarõivad kasutavad, on praktiliselt keskkonnasõbralikud. Näiteks 65% kasutatud puuvillast on orgaaniline. 67% kasutatavast polüestrist pärineb ümbertöödeldud PET-pudelitest ning 100% kasutatud villast ja nahast ei sisalda mingeid kahjulikke kemikaale ega aineid. Lisaks pärinevad need tarnijatelt, kes kohtlevad oma loomi inimlikult.

Kõik need põhiväärtused ei vähenda nende lumelauarõivaste ja -materjalide kvaliteeti. Näiteks on kõigi välistressi lumelauapükste ja -jopede minimaalne veesammas 10 000 mm ja hingavus 10 000. Proovige ka meie poes olevaid fliisiveste ja muid riideid, mis on kõige tavalisemates värvides nagu pruun, sinine, must ja hall.

Peske oma Picture lumelauarõivad

Nüüd, kui oled valinud lumelauakostüümi Picture, tahad muidugi ka kostüümi korralikult ja keskkonnasõbralikult hooldada. Loomulikult saate seda teha! Me pakume of Holmenkol biolagunevat pesuvahendit ja isegi sprei, et muuta teie lumelauarõivaste riietus taas täielikult veekindlaks.

  • Holmenkol Natural Proof
  • Holmenkol Tekstiilipesu

Tutvu kogu meie uue lumelauarõivaste ja suusajakkide kollektsiooniga siin ja telli online tasuta saatmisega alates 39,95 €. Kas sul on veel küsimusi? Küsige julgelt või tulge meie lumelauapoodi Oldenzaalis. Lihtne ligipääs ja tasuta parkimine ukse ees.

snowboardkleding picture