Rome

Tere tulemast Rome SDS-i maailma

Rome SDS (Lumelaua Design Syndicate) asutasid 2001. aastal Josh Reed ja Paul Maravetz Waterburys, VT. Mõlemad mehed töötasid varem Burton Snowboards'i turundus- ja tootedisaini osakonnas. Koos tundsid nad, et lumelauatööstus laseb välja liiga palju keskmisi tooteid koos suurte turunduseelarvetega.

See ajendas neid asutama oma ettevõtte (Rome SDS) ja keskenduma pigem paremate toodete valmistamisele kui tavapärasele turundusele. Erinevalt teistest kaubamärkidest ei kuulu Rome suusafirmale. Nad keskenduvad ainult lumelauaspordile ja nad võtavad omaks tegelased, kes teevad lumelauaspordist selle, mis see täna on.

Rome toodab kõike, mida vajate mäel, alates Rome lumelauad, Rome lumelauasussidest Rome sidemetest kuni täieliku pealisrõivastuse ja rõivastuseni. Alates esimesest päevast on lumelauad ja lumelauaspordist rääkimine olnud Rome SDS-i põhiline aspekt, pidev vestlus, mis aitab Rome kaubamärgina kasvada, on Syndicate, mida nad esindavad, liitu sellega!

Rome snowboard materiaal

Rome tellides esemeid internetis Snowboardsist.ee

Kui hea, et otsite lumelauaartikleid Rome. Snowboards.ee olete jõudnud õigesse kohta Rome lumelauaartiklite jaoks. Tellige internetis turvaliselt ja kiiresti. Kas soovite pigem näha kogu Rome kollektsiooni isiklikult? Siis pista meie lumelauapoodi. Meie poodi on lihtne jõuda ja ukse ees on tasuta parkimine.