Rome sidemed

Rome Osta sidemeid

Otsid uusi Rome sidemete komplekti? Siis olete jõudnud õigesse kohta aadressil Snowboards.ee. Lisaks kõrgetasemelistele lumelaua sidemetele tulevad ka Rome lumelauad. Lumelaua sidemed on kõige olulisem ühenduslüli sinu ja sinu laua vahel. Rome mõistab seda nagu ükski teine ja kasutab seetõttu parimaid materjale koos lõpmatu reguleeritavusega. Õiged Rome lumelaua sidemed, kui need on õigesti teie saabastele kohandatud, parandavad teie võimet oma lauda kontrollida ja muudavad sõitmise palju mugavamaks.

Rome snowboard bindingen

Rome rihmadega sidemed

Rome sidemete puhul usuvad nad, et klassikalised rihmad on õige valik, olenemata sellest, mis tüüpi rattur sa oled. See on järeleproovitud ja usaldusväärne tehnoloogia, mida Rome ja nende ratturite meeskond on täiustanud juba üle kümne aasta. Kuigi see ei ole nii märgatav kui lumelauasaabaste puhul, on igal Rome sidemel oma paindumisaste. See tuleneb materjalidest, mida kasutatakse põhiplaadi, highbacki ja rihma puhul. See eristab Rome sidemeid teistest.

Igale stiilile sobiv Rome lumelauaside.

Jämedamad Rome sidemed, nagu Rome Black Label ja uhiuus Rome Cleaver, pakuvad maksimaalset reageerimist. See on tingitud jäikade, kuid kergete materjalide kasutamisest. Selle tulemusena kandub energia otse laua servadesse. Näiteks on nende kahe sideme nii highback kui ka baseplate valmistatud nailoniga tugevdatud süsinikust. Kui soovid sõita suurtel ridadel nõlvadel või hüpata suuri kickereid, siis hindad nende Rome sidemete jäikust väga kõrgelt.

Rome Keskmise painduvusega sidemed nagu Rome D.O.D. ja 390 Bos ja Crux on andestavamad. Kui teete vea, siis on vähem tõenäoline, et teid karistatakse. Lisaks muudavad sidemed lihtsamaks trikkide sättimise, kui soovite stiilida mõnda rööpaid või hüppeid.

Kas oled pigem all-mountain rider? Siis sobib väga hästi keskmise flexiga Rome sidumine. Mõelge populaarsetele Rome katana ja Vice.

Mis teeb Rome sidemed nii populaarseks?

Rome sidemetel on kaks varianti kannakinnituse disainist, mis kaardub kogu sideme külje ulatuses süsteemis nimega Rome Underwrap.

Fullwrapiga sidemed

Fullwrap on klassikaline sümmeetriline kannakinnitus Rome. See seab esikohale jõuülekande ja pakub agressiivsele lumelauasõitjale maksimaalset tuge.

AsymWrapiga sidemed

AsymRwap on uuenduslik disain, mis on ühelt poolt lühem. See tagab "lõdvema", rula-taolise sõidukogemuse.

Maksimaalne haardumine sidemetes tänu AuxTec® rihmadele

Kus Rome sidemete puhul eristuvad teistest ka rihmad. AuxTec® rihmad on aastatepikkuse sidemete komponentide täiustamise ja ümbermõtestamise tulemus. Seda tehes on Rome seadnud eesmärgiks parandada sidemete haarduvust ja vastupidavust. Auxetic-mustrid on geomeetrilised mustrid, mis venitamisel pikenevad risti. Mõelge sellest kui pisikeste hingede võrgustikust, mis avanevad ja laienevad surve rakendamisel. See loob otsesema ühenduse teie lumelauasaapaga. Parem rõhu jaotumine kogu pinnal koos ergonoomilise kujuga tähendab paremat üldist ühendust. Üheosaline, ühest materjalist konstruktsioon tähendab ka suuremat vastupidavust, olenemata tingimustest.

Rome bindingen

Rome Ostke sidemeteid veebist Snowboards.ee

Kas tead juba täpselt, millised Rome sidemed sulle ideaalselt sobivad? Siis tellige need lihtsalt ja kiiresti Snowboardsist.ee. Kas soovid sidemeid näha päriselt või vajad veel nõu? Külasta meie lumelauapoodi, et näha uut Rome sidemete kollektsiooni!