SP sidemed

SP bindingen

Kõik SP sidemete kohta

SP sidemed on välja töötatud 1999. aastal päikselises Californias asutatud ettevõtte SP United poolt. Pärast asutamist on SP sidemed ehitanud endale maine kui üks parimaid lumelaua sidemete tootjaid turul.

SP Sidemed lõi grupp lumelauasõitjaid, kes olid rahulolematud turul olevate lumelaua sidemete piiratud valikuga. Nad otsisid kerget, paindlikku ja tugevat sidet, mis vastaks erinevate lumelauasõitjate vajadustele. 2002. aastal tõi SP United turule oma esimese SP lumelaua sideme. SP 1 saavutas kiiresti kultusliku staatuse suure hulga innukate lumelauasportlaste seas. Sellest ajast alates on SP sidemed jätkanud oma arengut, rakendades uusi tehnoloogiaid ja disainilahendusi. Aastal 2007 tulid nad välja oma Fastex-süsteemiga, mis tõi kaubamärgi lõplikult kaardile. SP Fastec-süsteem on kiirsisselaskesüsteem, mis võimaldab lumelauasõitjatel hõlpsasti ja kiiresti sidemetest sisse ja välja pääseda. Ei ole vaja kindaid maha võtta ja seda kõike ilma otsekohesust ja kontrolli ohverdamata.

SP Fastec-süsteemiga sidemed

SP sidemed nimetavad end regulaarselt ka Fastec-sidemetena. Nimi Fastec tuleneb kiirest tehnoloogiast ja viitab kiirele ja mugavale sisenemissüsteemile, mis on SP lumelaua sidemetel. Erinevalt traditsioonilistest rihmaga sidemetest , kus rihmad tuleb iga kord käsitsi kinnitada, on Fastec sidemetel üks rihm, mis klõpsub lihtsa liigutusega sisse ja välja. See tagab kiire ja mugava sisenemise ja väljumise. Ideaalne, kui käite talispordis koos suusarühmaga või kui teil on raskusi traditsiooniliste sidemete sulgemisega ja te ei taha iga kord tagumikule istuda.

fastec bindingen

Fasteciga SP sidemete eelised

SP Fasteciga sidemetel on traditsiooniliste sidemete ees mõned eelised. SP sidemete sõnu saab kiiresti ja lihtsalt reguleerida, et tagada mugav ja otsene istuvus ilma kindaid maha võtmata. Lisaks tagab suur kontuurne rihm parema jõuülekande, kus SP sidemed pakuvad pööramisel ja manööverdamisel rohkem kontrolli ja reageerimist.

SP bindingen

Miks valida SP sidemed

Lühidalt öeldes on SP lumelaua sidemed suurepärane valik kõigi tasemete lauduritele, kes otsivad talispordi ajal lihtsust, mugavust, stabiilsust ja jõudlust. Tänu uuenduslikule disainile, tundlikule konstruktsioonile ning laiale värvide ja disainide valikule on SP sidemed üks populaarsemaid ja usaldusväärsemaid lumelaua sidemeid turul.

SP Osta sidemeid.

Otsid mõnusat SP sidemete komplekti, mida oma lumelauale paigaldada? Siis olete jõudnud õigesse kohta aadressil Snowboards.ee. Meie kollektsioonist leiad kena valiku SP sidemeid nii naistele kui ka meestele ja igale tasemele. Tellige oma SP sidemed internetis meie veebipoes ja me saadame need teile koheselt. Kas soovid näha Fastec sidemeid päriselt või vajad lisainfot? Tule meie lumelauapoodi ja lase end nõustada. Lisaks SP sidemetele on meil ka teisi kaubamärke, mis võimaldavad sul ülikiirelt sisse ja välja minna. Nii et vaata meie kollektsiooni Flow sidemed ja Clew sidemed.