XION

Kõik XION kaitse kohta

Kunagi ammu lugesid kaks Hollandi kavaleri ühes teadusajakirjas artiklit uuest "nutikast" polümeerist nimega D3O®. Nad nägid kohe potentsiaali asendada olemasolev jäik ja kohmakas löögikaitse madala profiiliga, paindliku lahendusega. Nad andsid lennukile nime, et kohtuda selle leiutise taga oleva ettevõttega. Nüüd on see ajalugu, kuid nii algas nende teekond, mida nüüd nimetatakse XION Protection.

xion protective wear

XION Kaitsevahendid

Pärast aastatepikkust katsetamist ja täiustamist sündis XION® Protective Geari kaubamärk. Disainiprotsessi ajal sai XION tohutut toetust teiste stuntprofessionaalide ja sportlaste poolt. Ettevõtte ajaloos olid nad ka esimesed, kes kaitsvaid aluspesu kandsid ja levitasid sõna uuest ja revolutsioonilisest tootest.

Paljud kaskadöörid tegelevad ka (ekstreem)spordiga. Selle tulemusena võttis uue kaubamärgi XION ProtectiveWeari lugu sellise pöörde, mida asutajad ise ei osanud oodata. Nad said sportlastelt üle maailma päringuid, et varustust ka neile tarnida.
Simon: "Talisporditurg" oli äkki meie jaoks kõige kuumem turg. Kaitse on alati teisejärguline võrreldes sellega, mida inimesed teevad. Nad peavad seda kandma, kuid eelistavad seda mitte kanda. Seega, kui see on mugav ja sa ei märka, et sa seda kannad, ning see ei piira su liikumist, on enamik inimesi väga rahul. Meil õnnestus ja paljud sportlased valivad nüüd XION Protective Wear®."

Lumelaua kaitse D30-ga alates XION

Lumelaua kaitse tooted aadressilt XION on varustatud D3O teedrajava löögikaitsetehnoloogia abil ja nendega kaitstud. D3O on teerajaja lööki neelavate "nutikate materjalide" arendamisel. Need on erakordsed kõrgeima kaitse saavutamisel, säilitades samal ajal optimaalse paindlikkuse.

xion protectie

XION Protection oli üks esimesi, kes rakendas patenteeritud D3O tehnoloogiat suusa- ja lumelaua kaitseriietuses. See varajane koostöö aitas oluliselt kaasa nii teadusel kui ka praktilisel kogemusel põhinevate uuenduslike aluspesuainete loomisele.

Kuidas D3O töötab XION

Mitte miski ei kaitse paremini kui D3O®, mis pakub kõige õhemat ja arenenumat löögikaitset. Seega on see ideaalne lumelauasõitjatele ja suusatajatele.

D3O® realiseerib materjale täiustatud polümeeride keemia ja täiustatud disaini kombinatsiooni abil. Materjalid on pehmed ja paindlikud, ilma et see kahjustaks mugavust. Võrreldes tavalise vahuga reageerivad nad jõu rakendamisel teisiti.

D3O® neelab ja hajutab kokkupõrke ajal energiat. See vähendab kehale ülekantavat jõudu ja tulemuseks on vähem kahjustavaid vigastusi kaitstud piirkondades, mis võivad tekkida pärast kukkumist lumelauasõidul.

XION Lumelaua kaitse

Olenemata sellest, kas olete algaja või aastatepikkuse kogemusega, on hea lumelaua kaitse hädavajalik. XION Kaitse on väga populaarne innukate lumelauasõitjate ja suusatajate seas. Üks suurimaid põhjusi, miks nad valivad XION Protectioni, on see, et see on sinu lumelaua ja suusarõivaste all vaevu nähtav. Seda tänu intelligentsele materjalile D3O. Materjal on mõnus ja elastne ning kohandub teie keha joonte järgi.

XION Ostke kaitseriietust veebist

Otsid head lumelaua kaitset? Külasta lumelauad.ee. Meil on suur kollektsioon XION Protective wear lumelaua kaitse. Alates löögipükstest kuni seljakaitseni. Tellige turvaliselt internetis või külastage meie kauplust, et näha ja proovida artikleid XION.

xion protective wear