Hübriidsüsteemiga lumelauasaapad

Hübriidsulguriga lumelauasaapad

Hübriidsulgemisega lumelauasaapad pakuvad parimat mõlemast maailmast. Traditsiooniliste pitside ja BOA kombinatsioon tagab täiusliku istuvuse ja reguleerimisvõimalused. Lumelauasaabaste jalga panemine võib veidi kauem aega võtta, kuid kui need on jalas, istuvad need nagu kinnas. Lõppude lõpuks paned lumelauasaapad ainult üks kord päevas jalga ja võtad need maha.

snowboard boots met hybride sluiting

Hübriidsulgemisega lumelauasaapad parimatelt kaubamärkidelt

Otsid uusi hübriidsulguriga lumelauasaapaid? Snowboards.eu/dk Külastage . Meie kollektsioonist leiad pitside ja BOAga saapad sellistelt brändidelt naguVANS, ThirtyTwo, Rome, Nidecker ja Burton. Pitside ja BOAga lumelauasaabaste eelis on see, et neid saab reguleerida nii, et need sobiksid teie jalgadele ideaalselt.

Pitside ja BOAga lumelauasaapad

Leiame, et paljud kliendid küsivad poes BOAga lumelauasaapaid. Loomulikult on see lihtne ja kiire. Kuid kas olete kunagi mõelnud BOA ja nööridega lumelauasaapast? Hübriidsaapa BOA tagab, et saapa tagaosa on väga fikseeritud. See hoiab ära palju tõsteid. Seda tüüpi lumelauasaapas ühendab endas paeltega lumelauasaapaste jaBOA-sulgemisega saabaste mugavuse!

Hübriidsulguriga lumelauasaabaste eelised

Hübriidsulguri üks peamisi eeliseid on võimalus kohandada sobivust täpselt individuaalsele jalale. Pitsid jaotavad surve ühtlaselt üle kogu jala, samas kui BOA-süsteem või Velcro-rihm võimaldab kiiret ja lihtsat pingete reguleerimist.
Kombineerides erinevaid sulgemissüsteeme, pakuvad hübriidsulgemisega lumelauasaapad suurepärast tasakaalu stabiilsuse, toe ja paindlikkuse vahel. See muudab need sobivaks erinevate sõidustiilide ja maastike jaoks, alates freestyle'ist kuni freeride'ini.
Lisaks sellele on hübriidsulguriga lumelauasaapad tavaliselt vastupidavad ja usaldusväärsed, tagades pikaajalise jõudluse ja mugavuse lumelauasõidul.
Lühidalt öeldes pakuvad hübriidsulguriga lumelauasaapad lumelauasportlastele mitmekülgsust ja reguleeritavust, mida nad vajavad, et nautida mägedesõitu täiel rinnal.

Osta hübriidsulguriga lumelauasaapad veebist

Otsid uusi lumelauasaapaid, millel on BOA ja pitsisulgur? Snowboards.eu/dk Siis olete jõudnud õigesse kohta aadressil ! Burton VANS ThirtyTwo Nidecker Rome Meie kollektsioonis on lumelauad ja lumelauasaapad parimatelt brändidelt, nagu , , ja . Tellige internetis ja me saadame teie uued saapad võimalikult kiiresti PostNLiga. Kas vajate lisainfot või soovite proovida erinevaid lumelauasaapaid? Tule meie lumelauapoodi ja saa nõu. Mõõdame alati kõigepealt teie jalad, et määrata õige suurus. Samuti on oluline proovida ja võrrelda erinevaid mudeleid.

Tahad rohkem teada, mida jälgida pitsidega lumelauasaabaste proovimisel? Loe seda blogi

snowboard schoenen hybride sluiting