Lumelaua hardboots

Osta Snowboard hardboots

Otsid oma lumelaua jaoks uusi kõvakingi jalatseid? Snowboards.eu/dk Siis olete jõudnud õigesse kohta aadressil . Jäiga flexiga lumelauasaapad on mõeldud lauduritele, kes lähevad elus kõvemini. Kas sa püüad maksimaalset kiirust? Sügavad carve-käänded? Siis oled sa tõeline freerider. Lumelaua hardboots siis kindlasti lisab väärtust.

stijve flex snowboardschoen

Mida ütleb jäik flex lumelauasaapa kohta?

Mõisted flex ja jäikus tulevad sageli kõne alla, kui räägime lumelauasaapast. Aga mida me selle all täpselt mõtleme? Mida pehmem on flex, seda kergemini saab jalatsi painutada. Kui sa tahad nurka keerata, peaks sul olema võimalik põlvi üle varvaste painutada. Mida jäigem on kinga, seda raskem on see. Kas te nõuate oma saabastelt palju tuge? Kas sa püüad maksimaalset servakinnitust? Siis on jäik painduv lumelauasaapas teie jaoks parim valik. Võite valida ka keskmise flexiga või softboots lumelaua.

Hardboots lumelaua online

Snowboards.eu/dk Kui otsite lumelauasaapaid, siis olete jõudnud õigesse kohta aadressil . Burton VANS ThirtyTwo NideckerRome Meie kollektsioonist leiad lumelauasaapad parimatelt brändidelt, nagu , , , ja .

Soovitame alati külastada meie kauplust, et me saaksime teie jalad ära mõõta ja teid korralikult nõustada. See võib tunduda kummaline, kuid lumelaua ostmine on lihtsam kui paari hea pehme flexiga lumelauasaapa ostmine. Enim tehtud viga on saada liiga suured jalanõud. Kui saad õige suuruse, siis märkad, et saapa esiosa on tunda, kui seisad sirgelt. Kui sa lähed läbi põlve, märkad, et varbad on vabastatud. Tule meie lumelauapoodi, et näha kogu meie lumelauasaabaste kollektsiooni.

Nii meestele kui ka naistele . Vajad rohkem teavet? Võta meiega julgelt ühendust või tule meie lumelauapoodi.

snowboardschoen stijve flex