Lumelaua katta

Osta lumelaua kate

Innuka lumelauasõitjana hindad sa loomulikult oma lumelauat. Seetõttu on väga oluline, et teie lauda hoiustataks ja transporditaks turvaliselt kvaliteetses lumelauakattes. Kas otsite veel sobivat lumelaua ümbrist? Siis olete jõudnud õigesse kohta aadressil Snowboards.ee. Meie ulatuslik kollektsioon pakub laia valikut lumelaua kattekatteid sellistelt tuntud kaubamärkidelt nagu Dakine, Burton ja Amplifi.

Millele peaksite lumelaua varruka ostmisel tähelepanu pöörama?

Lumelaua varrukas on asendamatu aksessuaar iga lumelauasõitja jaoks, kes läheb seiklema lumme. See ei paku mitte ainult mugavat võimalust oma väärtusliku lumelaua transportimiseks, vaid tagab ka selle, et teie laud on transpordi ajal hästi kaitstud kahjustuste eest. Õige lumelauakate valimisel tuleb arvesse võtta mitmeid olulisi aspekte. Selles põhjalikus juhendis arutame kõiki olulisi tegureid, et saaksite teha teadliku valiku, kui valite oma vajadustele sobiva lumelauakatte.

 1. Suurus ja sobivus: Oluline on veenduda, et lumelauakate on piisavalt suur, et teie lumelaua, sealhulgas sidemete ja muude tarvikute jaoks mugavalt sobiks. Hea suunis on valida varrukas, mis on vähemalt 5-10 sentimeetrit pikem kui teie lumelaua. See annab teile piisavalt ruumi, et lumelaua turvaliselt hoiustada.
 2. Vastupidavus ja materjal: valige lumelaua ümbris, mis on valmistatud vastupidavast ja vastupidavast materjalist, näiteks nailonist või polüestrist. Vastupidav kate kaitseb teie lumelaua reisimise ajal kahjustuste eest. Mõnel kattel on ka veekindel kate, mis kaitseb teie lauda niiskuse ja lume eest.
 3. Kaitsev vooder: Kvaliteetne lumelauakate peaks olema piisavalt vooderdatud, et kaitsta teie lauda transpordi ajal põrutuste ja löökide eest. Valige kate, millel on paks sisemine vooder, et kaitsta teie lumelaua võimalike kahjustuste eest.
 4. Kandmisrihmad ja käepidemed: Veenduge, et lumelaua kattel on mugavad kandmisrihmad ja käepidemed, et saaksite seda hõlpsasti kanda või transportida. Mõnel kattekattel on reguleeritavad õlarihmad, mis võimaldavad seda seljas kanda nagu seljakotti, mis võib pikkade vahemaade puhul olla mugav.
 5. Rattad: Kaaluge, kas valida lumelauakate, millel on rattaid, et tagada lisamugavus, eriti kui peate lennujaamades palju kõndima või katet ebatasasel pinnasel manööverdama.
 6. Täiendavad panipaigad: Kontrollige, kas kattel on lisataskud ja -failid. Need on kasulikud lumelaua tarvikute, näiteks kinnaste, kaitseprillide, vaha ja muude isiklike esemete hoidmiseks.

Snowboardhoes

snowboardhoes kopen

Miks on lumelauakate oluline?

Lumelauakate on oluline mitmel põhjusel:

 1. Kaitse: lumelaua kate kaitseb teie lumelauda transpordi ajal tekkivate kahjustuste, näiteks kriimustuste, mõlgete ja purunemiste eest. See on eriti oluline, kui võtate lumelaua reisile kaasa, näiteks lennukiga, rongiga või autoga.
 2. Ohutus: Lumelaua hoiustamine kattes takistab, et lumelaua teravad servad ei vigastaks kogemata teid või teisi. Samuti tagab see turvalise hoiustamise, kui te lumelaua kodus ei kasuta.
 3. Mugavus: lumelaua kate muudab lumelaua kandmise ja transportimise palju lihtsamaks. See pakub käepidemeid ja kanderihmasid, mis muudavad tõstmise ja kandmise mugavamaks, eriti kui peate sõitma pikki vahemaid.
 4. Ilmastikukaitse: Mõned lumelauakatted on veekindlad või veekindlad, kaitstes teie lumelaua niiskuse ja lume eest, kui te seda väljas transportite või hoiustate.
 5. Pikem eluiga: Kui kaitsete oma lumelaua korralikult katte abil, pikendate selle eluiga. Selle tulemusena saate oma lumelauast kauem rõõmu tunda ja peate harvemini investeerima remonti või asendamisse.

Lühidalt öeldes on lumelaua kate hädavajalik, et hoida oma lumelaua turvaliselt ja heas seisukorras nii transpordi kui ka hoiustamise ajal. See pakub kaitset, mugavust ja pikendab teie lumelaua eluiga.

Tellige lumelauasaapad internetis

Kas nägid juba meie veebipoes mõnusat lumelaua ümbrist? Siis telli see kiiresti ja lihtsalt veebist. Saadame selle sulle tasuta. Soovid pigem näha kotte isiklikult? Siis külastage meie lumelauapoodi. Meie poodi on lihtne jõuda ja sa saad oma auto tasuta parkida.