Jäik painduvus lumelauad

 • #1 Lumelaudades
 • Kõik sinu lemmikbrändid ühe katuse all
 • Tellimused enne kella 15:00 = saadetakse samal päeval
 • Tasuta saatmine alates 99.95 € tellimusest

Korduma kippuvad küsimused

What is a snowboard with a stiff flex? plus-icon

A snowboard with a stiff flex refers to the degree of stiffness or rigidity of the snowboard. A stiff flex means that the snowboard is less flexible and offers more resistance to flexing. This is often achieved by using stiffer materials in the construction of the snowboard, such as a stiffer core, reinforced laminates, and stiffer sidewalls.

Advantages of a snowboard with a stiff flex: plus-icon

Snowboards with a stiff flex offer several advantages, such as increased stability at high speeds, more responsiveness to rider input, and enhanced pop (also known as rebound).

Disadvantages of a snowboard with a stiff flex: plus-icon

Along with advantages, a snowboard with a stiff flex can also have some drawbacks. Generally, a snowboard with a stiff flex is less forgiving than a snowboard with a softer flex. This means it is less tolerant of mistakes and less easily controlled for beginners or less experienced riders. Stiff snowboards tend to be less playful than boards with a softer flex, sometimes lacking the liveliness and maneuverability that some riders prefer for freestyle tricks and playful maneuvers. A stiff snowboard may not perform as well in softer snow conditions, such as deep powder. The lack of flexibility can make it more challenging to float through the snow and result in less maneuverability.

Is a snowboard with a stiff flex only for advanced riders? plus-icon

A snowboard with a stiff flex is generally considered more suitable for advanced snowboarders. This is due to the specific characteristics and attributes of a stiff snowboard, which require a certain level of skill and technique to fully utilize.

Jäiga paindega lumelaud

Kas oled edasijõudnud lumelauasõitja? Kas otsite lumelaua, mis reageerib kohe ja on super stabiilne? Siis on jäiga flexiga lumelaud just sinu jaoks! Olgu sa siis freestyler, freerider või all-mountain rider. Lumelaua jäikus ei ütle alati midagi selle kohta, millise sõidustiili jaoks see sobib.

Kõrge flexiga lumelaud sobib ideaalselt freerideritele

Kõrge flexiga lumelaud jääb suurel kiirusel stabiilseks ja sellel on hea serva haardumine, kui paned laua küljele. Jäikus on osaliselt tingitud puidusüdamiku lisanditest. Sageli kasutatakse süsinikku, et anda lauale rohkem reageerimist nii pikkuse kui ka väändeflekti osas. Jäik lumelaud on ka agressiivse iseloomuga. See ei sobi kõigile. Kui teie tehnika ei ole veel täielikult kontrolli all, on soovitatav valida keskmise flexigalumelaud või pehme flexiga lumelaud.

snowboard stijve flex

Jäik, kuid sõbralik

Kuna üha enam uusi tehnikaid rakendatakse, muutuvad lauad üha sõbralikumaks, kaotamata seejuures stabiilsust ja haarduvust. Basalt ja titaan on selle näiteks. Varem tuli jäikade lumelaudadega peaaegu alati sõita täiskiirusel, kuid jäikematel laudadel saab ka lõdvestunult sõita, kui soovite. Lisaks mängib rolli ka lumelaua profiil. Camber tundub alati jäigem ja otsekohesem kui rocker. Mitte parem või vähem, vaid puhtalt isiklik eelistus.

Jäiga flexiga lumelaua puudused

Kuigi jäiga flexiga lumelaual on palju eeliseid, tuleb silmas pidada ka mõningaid puudusi.

 1. Vähem andestav: jäik lumelaud võib olla algajatele vähem andestav, kuna seda võib olla raskem painutada ja kontrollida, mille tulemuseks on järsem õppimiskõver.
 2. Ei ole ideaalne freestyle'ile: jäik flex võib muuta trikkide sooritamise snowparkis raskemaks, kuna laud on vähem mänguline ja paindlik.
 3. Vähem mugav ebatasasel maastikul: Kuigi jäik flex pakub stabiilsust, võib see olla ebatasasel maastikul või konarlikul lumel vähem mugav.
 4. Piiratum rakendatavus: Jäik lumelaud sobib eriti hästi kogenud ratturitele ja sooritusele orienteeritud laskumistele, kuid võib olla vähem sobiv juhuslikele lumelauduritele või neile, kes otsivad oma sõidukogemuses rohkem vaheldust.

stijf snowboard kopen

Jäiga paindega lumelaua eelised

Jäiga flexiga lumelaud pakub oma eripära ja jõudlusomaduste tõttu mitmeid eeliseid.

 1. Stabiilsus suurtel kiirustel: Jäik lumelaud pakub suuremal kiirusel suurepärast stabiilsust. See vähendab vibratsiooni ja annab sõitjale suurema kontrolli, mis on eriti oluline kiiretel laskumistel ja järskudel nõlvadel.
 2. Täpsed pöörded: Jäik paindumine võimaldab kiireid ja täpseid pöördeid, mis võimaldab sõitjatel teravalt juhtida ja paremini ette näha muutuvaid maastikuolusid.
 3. Reageerimisvõime: jäik lumelaud reageerib koheselt sõitja sisenditele, mille tulemuseks on kiirem ja tundlikum sõit. See on kasulik kogenud lumelauduritele, kes soovivad täiustada oma oskusi ja tulla toime tehniliste väljakutsetega.
 4. Carving: jäik painduvus võimaldab lumelauduritel teha sügavaid ja võimsaid carvinguid, pakkudes dünaamilist ja sujuvat sõiduelamust.
 5. Freeride'i jõudlus: Jäigad lumelauad toimivad suurepäraselt erinevates tingimustes, näiteks sügavas puudris ja karmil maastikul. Need tagavad stabiilsuse ja ujuvuse, mida on vaja, et sõita rajast väljas ja tulla toime keeruliste laskumistega.
 6. Edasijõudnud ja eksperdid: Stiff lumelauad sobivad eriti hästi edasijõudnutele ja kogenud lumelauduritele, kes on arendanud tehnilisi oskusi ja otsivad lauda, mis pakub neile väljakutseid ja täiustatud jõudlust.

Lühidalt öeldes on jäiga paindega lumelaud ideaalne lumelauduritele, kes armastavad kiirust, täpsust, reageerimisvõimet ja keerulisi laskumisi. See pakub kogenud ratturitele vajalikku tuge, et ületada oma piire ja kogeda ülimat kontrolli erinevate sõidustiilide ja -olude ajal mäel.

Osta jäiga flexiga lumelaud

dkTellige oma uus jäiga flexiga lumelaud turvaliselt ja kiiresti aadressil snowboards. .Bataleon Jones Roxy Arbor Burton Nidecker Rome Capita Gnu Meie kollektsioonis on meeste ja naiste lumelauad parimatelt brändidelt nagu , , , Lib-Tech, , , , , , ja .

Kas teil on küsimusi või vajate lisanõuandeid lumelaua kohta? Siis võta meiega julgelt ühendust või tule meie lumelauapoodi. Meie kauplus on kergesti ligipääsetav ja saate parkida oma auto tasuta.

Tutvu kogu meie lumelaua kollektsiooniga