Laste lumelauad

Laste lumelaua ostmine

Kui lahe on koos oma poja või tütrega lumelauaga sõita? Kas rendite oma lapsele lumelaua või ostate laste lumelaua? Lisaks sellele, et laste lumelauad on lühemad, on nad ka erinevalt ehitatud. Laste lumelauad on sageli kergemad ja paindlikumad, nii et nad saavad hõlpsasti pöörata ja juhtida. Paindlikumal laual õpib laps lumelauda hästi ja kiiremini. Kui tore on see, kui pärast lõunat, kui teie lapse lumelauatund on lõppenud, saate te üheskoos teha mõned pöörded rajal?

Millele peaksite laste lumelaua ostmisel tähelepanu pöörama?

Millele peaksite tähelepanu pöörama, on lumelaua pikkus. Kui lasete lapsel sõita liiga pika lumelauaga, siis teete talle asjatult raskusi. Laps, kes kukub palju või peab seda raskeks, loobub varem. Pealegi ei kaalu lapsed nii palju, nii et kui nad aasta hiljem lühikese lumelaua peal on, ei ole see probleem.

snowboard kind

kinder snowboard

Lumelaua lastele, kellel on paagutatud alus

Kas teie laps sõidab regulaarselt siseruumides ja kas teda võib sageli pargis näha? Siis on soovitatav laste lumelaud paagutatud alusega. Pargis hüpete tegemiseks vajavad lapsed kiirust, mis neil odavama laste lumelaua puhul sageli puudub. Sinteritud alusega laste lumelaud imab rohkem vaha, mis muudab laua kergemini libisema.

Osta laste lumelauad veebist aadressil Snowboards.ee

Otsid lastele mõeldud lumelaua? Snowboards.ee on õige koht. Siit leiad laste lumelauad parimatelt brändidelt, nagu näiteks Burton, Jones, Bataleon, Nidecker, Lib Tech, Rome, Capita, Gnu ja Roxy. Olete jõudnud õigesse kohta ka laste lumelauasaabaste ja lumelaua sidemete jaoks. Kas vajate lisateavet või nõuandeid laste lumelaua kohta? lumelauad? Võtke meiega ühendust või külastage meie kauplust.