Pehme painduvus lumelauad

 • #1 Lumelaudades
 • Kõik sinu lemmikbrändid ühe katuse all
 • Tellimused enne kella 15:00 = saadetakse samal päeval
 • Tasuta saatmine alates 99.95 € tellimusest

Korduma kippuvad küsimused

Was ist ein Snowboard mit einer soften Flex? plus-icon

Ein Snowboard mit einer soften Flex ist ein relativ flexibles Snowboard. Die Flexibilität bezieht sich auf den Grad der Biegung eines Snowboards unter Druck. Eine softe Flex bedeutet, dass das Snowboard leicht biegt, was es verspielter, verzeihender und leichter zu steuern macht.

Vorteile eines Snowboards mit softer Flex: plus-icon

Ein Snowboard mit softer Flex bietet verschiedene Vorteile, insbesondere für Anfänger und Freestyle-Fahrer. Eine softe Flex erleichtert das Biegen und Drehen des Snowboards. Dies macht das Board wendiger und sorgt für eine bessere Kontrolle, insbesondere beim Kurvenfahren. Anfänger finden es einfacher, die Grundlagen des Snowboardens mit einer soften Flex zu erlernen. Eine softe Flex bietet mehr Verzeihung, wenn Fehler gemacht werden. Das Board gerät weniger leicht aus dem Gleichgewicht bei ungeschickten Bewegungen oder falscher Technik, wodurch Anfänger mehr Vertrauen gewinnen und seltener stürzen.

Für Freestyle-Fahrer bietet eine softe Flex mehr Spielbarkeit und Reaktionsfähigkeit bei der Ausführung von Tricks und beim Fahren im Snowpark. Das leichtere Erzeugen von Flex beim Absprung ermöglicht höhere Sprünge und weichere Landungen.

Obwohl ein Snowboard mit softer Flex verschiedene Vorteile bietet, gibt es auch einige mögliche Nachteile, die berücksichtigt werden sollten. Eine softe Flex kann bei hohen Geschwindigkeiten, insbesondere auf rauen oder vereisten Pisten, weniger Stabilität bieten. Der Mangel an Steifheit kann zu Vibrationen führen und die Fähigkeit des Boards, Geschwindigkeit zu halten, beeinflussen.

Nachteile eines Snowboards mit softer Flex: plus-icon

Hoewel een snowboard met een softe flex verschillende voordelen biedt, zijn er ook enkele mogelijke nadelen waarmee rekening moet worden gehouden. Een softe flex kan minder stabiliteit bieden bij hoge snelheden, vooral op ruwere of ijzige pistes. Het gebrek aan stijfheid kan leiden tot trillingen en het vermogen van het board om snelheid vast te houden beïnvloeden.

Eine softe Flex kann das Fahren aggressiver Carves erschweren. Beim Schneiden scharfer Kurven mit hoher Geschwindigkeit kann eine softe Flex sich weniger reaktionsschnell und weniger stabil anfühlen. Fahrer, die kraftvolle und schnelle Carving-Stile bevorzugen, ziehen möglicherweise ein Snowboard mit steiferer Flex vor.

Auf steilen Hängen kann eine softe Flex möglicherweise weniger Grip und Stabilität bieten. Die Flexibilität kann es schwieriger machen, die Kanten gut in den Schnee zu graben, was zu verringerter Kontrolle und Vertrauen auf steilerem Gelände führt.

Ist ein Snowboard mit softer Flex nur für Anfänger geeignet? plus-icon

Nein, ein Snowboard mit softer Flex ist nicht nur für Anfänger geeignet. Obwohl Anfänger oft von der Verzeihung und Spielbarkeit einer soften Flex profitieren, können auch erfahrene Fahrer und fortgeschrittene Snowboarder je nach Vorlieben und Fahrstil die Eigenschaften einer soften Flex genießen.

Für Anfänger bietet eine softe Flex die Vorteile einer einfachen Kontrolle, Wendigkeit und Verzeihung. Es erleichtert das Erlernen grundlegender Fähigkeiten und den Aufbau von Vertrauen, was in der Anfangsphase des Snowboardens entscheidend ist.

Pehmete painduvate lumelauade ostmine

Enne lumelaua ostmist peate otsustama, milline on teie tase ja mida soovite sellega teha. Kui oled alles alustanud lumelauaga, on soovitatav osta pehme flexiga lumelaud. Pehme flexiga lumelaud on sõbralikum ja ei karista kohe iga viga. Lumelauda on lihtne juhtida ja see annab sulle kindlustunnet tehnika omandamisel.

Pehme flexiga lumelauad jibbinguks

Kui oled kogenud freestyler ja sind võib tihti funparkis kohata, on pehme flexiga lumelaud samuti ideaalne. Freestyle- või pargilumelaud ei ole ideaalne kiirendamiseks rajal. Selleks ongi mõeldud carving- ja freeride-lumelaud. Neid laudu on aga lihtne flexi sisse suruda, mistõttu on need ideaalsed "groundtrikkide" jaoks. Kas sulle meeldib rohkem rööpmel- ja boksisõit? Siis on sul vaja Jib lumelauda. Jibbing on peaaegu iga triki alus, mida sa pargis teed.

soft flex snowboard

Pehme flexiga lumelaua eelised

Pehme flexiga lumelaual on mitmeid eeliseid, sest see pakub lumelauduritele mitmeid omadusi. Siin on mõned pehme flexiga lumelaua peamised eelised:

 1. SPElastsus: Soft flex lumelauad on paindlikumad kui jäigemad lauad, mistõttu on need väga mängulised ja kergesti painduvad. See muudab need ideaalseks freestyle ratturitele, kellele meeldib teha trikke nagu butterid, pressid ja jibid.
 2. Lihtne kontrollida: Pehmem flex muudab lumelaua andestavamaks ja kergemini juhitavaks, eriti madalamatel kiirustel. See on kasulik algajatele ja vähem kogenud lumelauduritele, kes soovivad oma oskusi arendada.
 3. Jibbing: Lumelauduritele, kellele meeldib jibida rööbastel ja boksidel, annab pehme flexiga lumelaud vajaliku paindlikkuse, et maanduda stabiilselt ja liugelda hõlpsasti üle takistuste.
 4. Sujuv sõit: Pehme painduvusega lumelaudadel on tavaliselt sujuv sõit, mis tagab mugava sõidu, eriti tasastel lõikudel ja hooldatud nõlvadel.
 5. Ideaalne kergematele sõitjatele: Soft flex lumelauad sobivad sageli paremini kergematele lumelauduritele, kuna nad vajavad paindumiseks ja juhtimiseks vähem jõudu.
 6. Hea puudris: Soft flex lumelauad hõljuvad hõlpsasti puudris ja pakuvad surfilaadset kogemust sõitjatele, kes soovivad sõita väljaspool liuvälja.

Lühidalt öeldes on pehme flexiga lumelaud ideaalne lumelauduritele, kes otsivad mängulist ja andestavat sõitu, mis sobib ideaalselt freestyle'ile, jibbingule ja off-piste seiklustele. Samuti on see suurepärane valik algajatele ja kergematele ratturitele, kes soovivad kogeda kergesti juhitavat ja mugavat lumelauda.

soft flex snowboard

Pehme flexiga lumelaua puudused

Kuigi pehme flexiga lumelaudadel on palju eeliseid, tuleb arvestada ka mõningaid puudusi:

 1. Väiksem stabiilsus suurtel kiirustel: Pehme flexiga lumelaud võib tunduda vähem stabiilne suurtel kiirustel, eriti ebatasastel ja hooldatud nõlvadel. See võib tunda rohkem vibratsiooni ja olla vähem tundlik kui jäigemate laudade puhul.
 2. Vähem täpsust carvingul: Pehmema painduvuse tõttu võib lumelaual olla raskem teha teravaid ja täpseid pöördeid suurtel kiirustel. Samuti võib see pakkuda vähem haarduvust carvingul kõva jääga sarnastel nõlvadel.
 3. Piiratud jõudlus sügavas puudris: Kuigi pehme painduvusega lumelaud pakub puudris mängulist kogemust, võib nende ujuvus olla väiksem kui jäigematel laudadel, mis võib muuta sügavas puudris sõitmise raskemaks.
 4. Vähem popi ja jõudu hüpeteks: Pehme paindega lumelauad võivad suurte hüpete sooritamisel pakkuda vähem poppi ja jõudu, eriti võrreldes jäikemate laudadega. See võib mõjutada hüpete kõrgust ja kaugust.
 5. Ei ole ideaalne edasijõudnutele: Tehnilisi väljakutseid ja täiustatud sooritusvõimet otsivate edasijõudnute jaoks võivad pehme painduvusega lumelaudade võimalused olla piiratud.

Vaatamata nendele puudustele on pehme painduvusega lumelaud endiselt populaarne freestyle'i sõitjate, algajate ja mängulist ja andestavat sõitu otsivate lumelaudurite seas. Õige lumelaua valikul on oluline arvestada oma sõidustiili, taset ja tingimusi, milles sa sõidad.

Soft flex lumelaud algajatele

Soft flex lumelaua eelis algajatele on see, et neid laudu on lihtne juhtida. Nii pikkuse kui ka väände poolest on laudadel pehme flex. Kui sõidad liiga jäiga lumelauaga liiga väheste kogemustega, on raskem tehnikat korralikult omandada. Selle asemel, et lasta terasküljel tööd teha, tekib siis kiiresti kiusatus tagumise jalaga pedaalida. See nõuab jõudu ja nii ei õpeta sa endale optimaalset tehnikat. Kas soovite suure potentsiaaliga andestavamat lumelauda? Siis kaaluge keskmise painduvusega lumelauda.

Tellige madala flexiga lumelaud internetis

Snowboards.eu/dk Kui otsite pehme flexiga lumelauda, siis olete jõudnud õigesse kohta aadressil . Bataleon Jones Roxy Arbor Burton Nidecker Rome Capita Meie kollektsioonist leiad lumelauad parimatelt brändidelt nagu , , , Lib-Tech, ,, , , , ja Gnu.

Meie poest leiad lumelauarõivad ja lumelauad nii meestele kui ka naistele. Kas vajate lisateavet lumelaua kohta? Võta meiega julgelt ühendust või tule meie lumelauapoodi.