Carving lumelauad

  • #1 Lumelaudades
  • Kõik sinu lemmikbrändid ühe katuse all
  • Tellimused enne kella 15:00 = saadetakse samal päeval
  • Tasuta saatmine alates 99.95 € tellimusest

Korduma kippuvad küsimused

What is a carve snowboard? plus-icon

A carve snowboard is a type of snowboard designed to make sharp and precise turns on the slopes. It is specifically designed for carving, where snowboarders dig the edges of the snowboard into the snow to make turns with high speed and maximum grip.

What is the price of a Carve snowboard? plus-icon

The price of a Carve snowboard can vary depending on various factors such as the brand, model, technologies, and quality of the snowboard. Generally, prices for Carve snowboards fall within a wide price range, ranging from approximately 200 euros to 1000 euros or more.

Why choose a carve snowboard? plus-icon

There are several reasons why you might choose a carving snowboard. The main reasons are if you enjoy carving at high speeds, if you're looking for stability and speed, and if you're a piste-oriented snowboarder.

Is snowboarding on a carving snowboard difficult? plus-icon

Riding on a carving snowboard can be challenging, especially if you are new to carving or if you are accustomed to a different type of snowboard. It requires a certain level of technique, balance, and control to effectively carve on a carving snowboard.

Osta carver lumelaua

Kui olete omandanud lumelaua põhitehnika, on hea järgmine samm õppida carve'i. Carving hõlmab teie lumelaua terasserva lõikamist läbi lume ilma aeglustamata. Seda on lõbus harjutada ja see näeb ka ilus välja! Eriti siis, kui sa tahad kiirusega lauda sõita, on carving oluline. Hea carving paneb sind kiiremini minema ja annab sulle rohkem kontrolli. Et hästi carvida, on vaja sobivat carvingulaua.

Milline on hea carvingulaua?

Heal carvingulisel lumelaual peaksid olema järgmised omadused:

  • õige laius
  • hea haardumine servaga
  • õige küljepikkuse raadius
  • Camber lumelaud
  • Diretionaalne kuju

Oluline on, et teie carvingulaua oleks piisavalt lai, et carve'i teha. Kui paned oma varbad liiga kaugele üle lumelaua serva, lööd vastu maad ja kaotad haardumise. Seega määra kindlaks, kas vajad standardlaiust, keskmise laiusega või laia lumelauda.

Lib Tech Tänapäeval on enamik kaubamärke lisanud terasservale lisafunktsioone, et tagada lisapidavus. lumelaudadel on näiteks Magne-Traction. See laineline terasserv lõikab lund nagu hammastatud leib.

carve snowboard

Carving-snowboardide eelised

Carve-lumelaud pakub mitmeid eeliseid ratturitele, kes otsivad mägedes ülimat täpsust ja kontrolli. Carve-laud võimaldab lumelauduritel teha teravaid ja sujuvaid pöördeid, andes neile lumes surfamise tunde. Spetsiaalne disain, mille kitsas keskosa ja laiemad otsad tagavad maksimaalse haardumise ja stabiilsuse suurtel kiirustel, vähendades samal ajal külgmisi jõude. Parem serva haardumine võimaldab ratturitel sukelduda sügavamalt pööretesse ja järgida tihedamaid liine. Selle tulemuseks on suurem lõbusus ja enesekindlus, mistõttu on carvingulaua lemmikvalik edasijõudnud ja kogenud lumelauduritele hästi hooldatud nõlvadel.

Laiad ja lühikesed carvingulauad

Ringi raadiust, mida laud suudab teha, nimetatakse külgserva raadiuseks (sidecut radius). Mida lühem on raadius, seda lühem on lumelaud, mida lühemalt saab carveerida. Enamiku lumelaudade kaubamärkide kollektsioonides näeb üha enam laia ja lühikese raadiusega carvingulauad. Need lumelauad on ideaalsed lühikeste pöörete carvinguks. Jones Bataleon Mõned näited on Stratos, The Boards Company Delta ja Partywave.

carving snowboard

Carving-snowboard peaks olema jäik ja stabiilne.

Carve-lumelaud peaks olema stabiilne, kuid hea painduvusega. Jäik, kuid siiski hea flex tekib näiteks süsiniku lisamisega carver-lumelaudade südamikusse. Süsiniku oluline omadus on see, et see on painduv, kuid lendab kiiresti tagasi oma algsesse vormi.

Hea carvingu jaoks on oluline ka kuju tüüp. Enamik häid carving-snowboarde on seetõttu suunaga . Sellistel lumelaudadel on pikk nina ja lühike jäik saba. Lisaks on nina laiem, mis paneb laua väga järsult pöörama, kui see küljele asetada. See ei tähenda siiski, et directional twin snowboard' iga või tõelise twin snowboard' iga ei saaks carve'i teha. Kuigi need lauad sobivad carvinguks vähem, on ka neil terasserva, millega saab (õigete tehniliste oskuste korral) teha mõistlikke carvingupöördeid.

Carving snowboard internetis aadressil Snowboards.eu/dk

Snowboards.eu/dkTelli oma uus carving lumelaud turvaliselt ja kiiresti aadressil . Ei ole veel kindel, milline lumelaud teile kõige paremini sobib? Lase end meie poes kurssi viia erinevate carving lumelaudade,all-mountain lumelaudade, freestyle ja freeride lumelaudade kohta! Imetle meie naiste ja meeste lumelaudade kollektsiooni päriselt.