Lumelaua prillid

Lumelaua buy goggles

Lähed peagi talispordireisile ja tahad veel uusi lumelaua kaitseprille osta? Siis oled jõudnud õigesse kohta Sideways'is. Ära alahinda heade lumelaua kaitseprillide tähtsust! Prillid kaitsevad sinu silmi külma, tuule ja võimaliku kukkumise eest. Eriti ebasoodsates tingimustes on sul parem kasutada suusaprille. Suusaprillide ja lumelauaprillide vahel ei ole vahet. Siiski võib olla erinevusi meeste ja naiste lumelaua kaitseprillide vahel.

snowboard goggles

Lumelaua kaitseprillide tähtsus

Lisaks sellele, et lumelaua kaitseb sind külma tuule eest, takistab lumelaua kaitseprillide kandmine ka filtreerimata päikesevalguse sattumist silmadesse. Kui ere UV-kiirgus kiirgab otse sinu silmadesse, võib see kaasa tuua ebameeldivaid tagajärgi. Talispordi ajal on see oht veelgi suurem, sest lumi peegeldab UV-kiirgust. Lisaks lõikab UV-kiirgus läbi paksu pilvekatte. Seepärast on talispordi ajal hädavajalik kanda hästi tihendatud lumelaua kaitseprille.

Oleme valinud teile toreda suusa- ja lumelaua kaitseprillide kollektsiooni mitmetelt vingelt brändidelt, nagu näiteks Out Of, SPy,Smith, Aphex Anon

Soovid osta kõikvõimalikke lumelaua kaitseprille? Proovi meie Smith prille

Smith 's all-weather snowboard goggles on vahelejäämatud ja ülipopulaarsed. Miks? Üsna lihtsalt! Smith kaitseprillide kvaliteet ja välimus on väga hea. Smith kaitseprillide läätsed on Chromapopiga. See võimaldab teil näha veelgi teravamalt ja parema kontrastiga. Kui soovite minna lõpuni, siis on meil olemas ka Smith kiivrid, mis sobivad ideaalselt Smith lumelaua prillidega.

Prillid alates Anon

Suusa- ja lumelauaprillid Anon on samuti väga hipid ja uuenduslikud. Anon prillidel on Sonar läätsed. Sonar annab teile parema nägemise sügavuse ja kontrasti. Lisaks saad tänu Magna-Tech süsteemile vahetada mõnede Anon prillide läätsed välkkiirelt. Meie kollektsioonis on ka lahedad Anon kiivrid, mis sobivad ideaalselt prillidega.

Prillid alates Aphex

Aphex suusa- ja lumelauaprillide suurepärane asi on see, et nende rihma saab vahetada. Lisaks saad enamikuAphex kaitseprillidega standardselt kaks klaasi. Üks lääts hea ilma jaoks ja üks lääts halva ilma jaoks.

Mida lumelaua kaitseprille ostes silmas pidada?

Lumelaua kaitseprille ostes tuleb silmas pidada mõningaid olulisi aspekte. Kõigepealt on oluline sobivus - veenduge, et kaitseprillid sobivad hästi teie näole ja neid on mugav kanda, ilma et need lumelauasõidu ajal pigistaksid või nihkuksid. Lisaks sellele on oluline prilliklaaside värvus, sest erinevad toonid sobivad erinevate ilmastikuolude jaoks. Selge prilliklaas on ideaalne pilviste päevade jaoks, samas kui tumedad prilliklaasid on head päikesepaistelistes tingimustes. Kaaluge ka uduvastast ja kriimustusvastast katet, et tagada selge nägemine ja vastupidavus. Lisaks sellele võib objektiivide vahetamise võimalus olla kasulik, kui lumelauaga sõitmine toimub sageli muutuvates tingimustes. Lõpuks valige stiilne kaitseprillid, mis sobivad teie isikliku maitse ja lumelaua riietusega.

Lumelaua kaitseprillide klaaside kategooria

Iga ilmatüübi jaoks peaksite oma lumelauakindlale kaitseprillidele panema erinevad läätsed. Nüüd ei ole see alati võimalik. On olemas kolm läätsede kategooriat. Kategooria 1, 2 ja 3.

Mida eredam päike, seda tumedam lääts peaks olema. Nii et selge sinise taeva ajal on teil parim nägemine 3. kategooria läätsega suusatamisprillidega.

Silindrilise või sfäärilise läätsega kaitseprillid

Peamine erinevus sfäärilise ja silindrilise läätsega lumelauasõiduriiete vahel on läätse kuju. Sfääriline lääts on nii vertikaalses kui ka horisontaalsuunas kumer kuju, mis sarnaneb kera väljanägemisega. See võimaldab läätsel paremini näo kujuga kohaneda, pakkudes laiemat vaatevälja ilma moonutusteta. Sfäärilised läätsed vähendavad ka pimestuse ja peegelduste ohtu, tagades selge ja heleda nägemise erinevates tingimustes.
Teisalt on silindriline prilliklaas horisontaalsuunas lamedama kujuga ja vertikaalsuunas kumer kuju, mis sarnaneb silindri välimusega. Silindrilised läätsed on sageli veidi odavamad kui sfäärilised läätsed ja võivad siiski pakkuda head nägemist, kuid nende vaateväli on tavaliselt kitsam ja nad võivad põhjustada rohkem moonutusi vaatevälja servades. Üldiselt on sfäärilised läätsed populaarsemad nende parema sobivuse ja laiema vaatevälja tõttu, kuid valik nende kahe läätsetüübi vahel sõltub isiklikest eelistustest ja eelarvest.

Fotokromaatilised lumelaua kaitseprillid

Fotokromaatiline prilliklaas on lumelaua kaitseprillide puhul ideaalne, sest see kohandub automaatselt vastavalt muutuvatele valgustingimustele. Need läätsed sisaldavad fotokromaatilisi omadusi, mis reageerivad UV-valgusele, muutes läätse toonuse tumedamaks, kui UV-valgust on rohkem, näiteks päikesepaistelistelistel päevadel. Seevastu lääts muutub heledamaks, kui UV-valgust on vähem, näiteks pilvistel päevadel.
Selline fotokromaatiliste läätsede kohanemisvõime pakub lumelauasportlastele mitmeid eeliseid. Esiteks ei ole enam vaja vahetada läätse või kanda mitut prille, mis on kasulik muutuvate ilmastikuolude korral. Saate kanda ühte prille, mis kohandub vastavalt keskkonnale, võimaldades teil takistusteta lumelauasõitu jätkata.

Lumelaua Osta kaitseprillid veebist Snowboards.ee

Telli oma uued lumelaua prillid fantastilise nägemisega turvaliselt ja kiiresti Snowboardsist.ee. Kasuta tasuta saatmist ja ülikiire tarne. Kas vajate lisateavet lumelaua või lumelaua kaitseprillide kohta? Soovid proovida erinevaid prille? Siis pista meie lumelauapoodi Nijverdalis. Meile on lihtne jõuda ja saate oma auto tasuta parkida.

snowboard brillen