Lumelaua püksid

Lumelaua buy trousers

Kas otsite veel head lumelauapükse enne talispordile minekut? Siis oled jõudnud õigesse kohta. Head lumelauapüksid kaitsevad sind külma ja tuule eest. Samuti peaksid need olema hingavad ja veekindlad. See hoiab teid lumelauasõidu ajal soojana ja kuivana. Igale lumelauasõitjatüübile on meil olemas sobivad lumelauapüksid. Näiteks freerider, kes matkab regulaarselt 2 tundi, kannab kestat. Kas oled pigem piste-boarder ja lähed tavaliselt jaanuaris lumele? Siis on soovitatav kasutada rohkem soojustatud lumelauapükse.

Oleme kokku pannud toreda kollektsiooni Picture ja Airblaster. Meil on ka lahedad sobivad lumelaua joped samadelt kaubamärkidelt.

snowboard broek

Airblaster lumelauapüksid

Airblaster on Ameerika firma, mida juhivad lumelauasportlased lumelauasportlastele, mis vastab täpselt meie nägemusele. Kõik lumelaua püksid Airblaster on vähemalt 10 000 mm veesambaga. See muudab kõik lumelauapüksid veekindlaks.

Picture lumelaua püksid

Selle ilusa brändi täisnimi on Picture Organic Clothing. See bränd teeb super lahedaid lumelauarõivaid, mis on valmistatud jätkusuutlikult ja keskkonnateadlikult.

Näiteks Picture lumelauapüksid on valmistatud taaskasutatud polüestrist ja nende minimaalne veesammas on 10 000 mm. See teeb kõik lumelauapüksid veekindlaks!

Millele peaks hea lumelauapüksid vastama?

Hea lumelauapüksid on oluline osa teie lumelauavarustusest ja need peaksid vastama mitmetele olulistele kriteeriumidele, et pakkuda mäel optimaalset jõudlust ja kaitset.


Esiteks peaksid lumelauapüksid olema veekindlad, et hoida teid kuivana märjas ja lumistes tingimustes. Oluline on pöörata tähelepanu veekindluse tasemele, mida väljendatakse millimeetrites, kusjuures suurem number pakub paremat kaitset niiskuse eest.


Väga oluline on ka pükste hingavus. Head lumelauapüksid juhivad niiskust ja higi ära, nii et te ei kuumene intensiivse tegevuse ajal üle.
Oluline on ka soojustus. Püksid peaksid pakkuma piisavalt soojust, et teil oleks mägedes mugav olla, kuid ei tohiks ka leebemates tingimustes üle kuumeneda.
Hea sobivus on oluline liikumisvabaduse ja mugavuse tagamiseks lumelauasõidu ajal. Püksid peaksid olema piisavalt avarad, et saaksite hõlpsasti liikuda ja vajaduse korral kanda nende all kaitsevahendeid.


Funktsionaalsus on teine oluline tegur. Pükstel peaks olema piisavalt taskuid oluliste esemete hoidmiseks ning reguleeritavad vöökohad ja säärekaitsmed aitavad sobivust reguleerida ja pakuvad täiendavat kaitset.


Oluline on ka vastupidavus. Vastupidavatest materjalidest valmistatud hästi konstrueeritud püksid tagavad, et need kestavad kaua, isegi kui neid kasutatakse mägedes intensiivselt.
Lõpuks peaksid lumelauapüksid vastama ka teie isiklikele stiilieelistustele ja olema moodsa disainiga. Kui püksid vastavad kõigile nendele kriteeriumidele, oled valmis oma lumelauaseiklusi mugavalt ja enesekindlalt nautima. Näiteks on olemas erinevaid lumelauapükse. Nende hulka kuuluvad isoleeritud lumelauapüksid, Shell püksid, lumelaua Bibs ja cargo püksid.

snowboard broek

Miks peaksite valima lumelauapüksid suusapükste asemel lumelauapüksid

Oluline on valida suusapükste asemel spetsiaalsed lumelauapüksid, sest mõlemad tegevused esitavad riietusele erinevaid nõudmisi. Lumelauasõidul ja suusatamisel on mõlemal oma liikumismustrid ja -stiilid, mis tähendab, et varustus peaks olema kohandatud vastavalt kummagi spordiala erivajadustele.
Lumelaua püksid on loodud lumelauasõitjate vajadusi silmas pidades. Tavaliselt on see lõdvema lõikega, et pakkuda suuremat liikumisvabadust, mis võimaldab lumelauasportlastel hõlpsasti trikke ja trikke sooritada. Samuti on lumelauapükstel sageli kõrgem vöökoht, et vältida lume sattumist pükstesse kukkumisel või lumel istudes.
Lisaks on lumelauapükstel sageli lisatugevdused põlvedel ja istmikul, sest lumelauasportlased kukuvad uute trikkide õppimisel sageli põlvedele ja tagumikule. Need tugevdused tagavad täiendava vastupidavuse ja kaitse.
Suusapüksid seevastu on tavaliselt disainitud peenema istuvusega, et soodustada suusatamise ajal aerodünaamikat. Neil on sageli madalam vöökoht, et need sobiksid mugavalt suusajopea alla. Suusapüksid kipuvad olema ka klassikalisema välimusega ja on vähem keskendunud freestyle- või lumelaua stiilile.
Lühidalt öeldes, valides suusapükste asemel lumelauapüksid, saate kasu paremast istuvusest, suuremast liikumisvabadusest ja täiendavast kaitsest, mis on spetsiaalselt kohandatud lumelauasõidu nõudmistele. See aitab teil oma lumelauaseiklusi täiel määral nautida ja mäel enesekindlalt liikuda.

Kõrge veesambaga lumelauapüksid

Hea veesammas on lumelauapükste puhul oluline, sest see näitab pükste veekindluse astet. See näitab, kui suurele veesurvele kangas vastu peab, enne kui vesi hakkab läbi imbuma. Mida kõrgem on veesammas, seda vastupidavamad on püksid niisketes tingimustes, näiteks vihma, lume ja lörtsi suhtes.
Lumelauasõitjate jaoks on kuivuse säilitamine sõidu ajal väga oluline, eriti kuna nad puutuvad sageli kokku märgade tingimustega, nagu värske lumi ja puuder. Hea veesambaga püksid tagavad, et niiskus ei tungi pükste sisemusse, hoides teid soojana ja mugavana.
Üldiselt loetakse veesammast 5000 mm veekindlaks ja sobivaks kergete kuni mõõdukate sademete korral. Veesammast 10 000 mm või rohkem peetakse väga veekindlaks ja see sobib tugevate sademete ja pikaajalise märja ilmaga kokkupuute korral.
Lisaks heale veesambale on oluline, et pükste õmblused oleksid teibitud. Teibitud õmblused takistavad vee tungimist pükste õmblustesse ja tagavad täiendava veekindluse.

Lumelaua püksid internetis aadressil Snowboards.ee

Tellige oma uued soojad lumelauasõidu riided, nagu lumelauapüksid, turvaliselt ja kiiresti aadressil lumelauad.ee. Saadame teie lumelauapüksid kiiresti ja tasuta. Soovid pigem näha kogu meie lumelauarõivaste kollektsiooni ja proovida neid? Tule meie lumelauapoodi. Meil on lumelaua püksid naistele ja kollektsioon meestele.

snowboardbroek