wintersport onderkleding

Miks termorõivad ja mitte puuvillane särk?

Termorõivaste kandmine on lumelauasõidu ajal puuvillasest särgist parem mitmel põhjusel. Esiteks on termorõivad spetsiaalselt loodud täiustatud materjalidega, mis viivad niiskuse nahalt eemale ja kuivavad kiiresti. See hoiab teie keha kuivana ja soojana isegi siis, kui te higistate intensiivse tegevuse, näiteks lumelauasõidu ajal.
Puuvillased särgid seevastu kipuvad niiskust kinni hoidma, mis võib muuta need pingutuse korral niiskeks ja märjaks. See võib põhjustada keha jahtumist, eriti külma ilmaga.
Lisaks sellele pakuvad termorõivad paremat isolatsiooni ja soojapidavust kui puuvillased. Termorõivaste spetsiaalsed kiud loovad naha ja välisõhu vahele isoleeriva kihi, mis säilitab kehasoojust ja hoiab teid soojana.

Tellige termorõivad talispordiks tasuta saatmisega.

Kas sa lähed peagi talispordireisile? Siis osta oma termorõivastus Sideways SPortsilt ja saa kasu kiirest tarne ja tasuta kohaletoimetamisest alates 39,95 eurost Madalmaades. Saate turvaliselt maksta veebis iDealiga. Külastage ka meie kauplust Oldenzaalis, kus saate personaalset nõu ja suurimat valikut. lumelauad, sidemete, riiete, suusa- ja lumelaua prillide ja tarvikute hulgast.

wintersport ondergoed